Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Laina Hoʻokahe Hau Paʻahau |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka nui | 5*7mm |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | 0.5M-20M |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana paipu hoʻokahe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Ka mana okāʻei hoʻomehana paipu hoʻokaheʻo 40W/M, hiki ke hana ʻia nā mana ʻē aʻe, e like me 20W/M, 50W/M, a pēlā aku. A ʻo ka lōʻihi omea hoʻomehana paipu hoʻokahehe 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, a pēlā aku. Hiki ke hana ʻia ka lōʻihi loa he 20M. ʻO ka pūʻolo omea hoʻomehana laina hoʻokahehoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke hoʻoili, ka nui o ka ʻeke i hana ʻia ma ka papa inoa ma mua o 500pcs no kēlā me kēia lōʻihi. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO ka mea hoʻomehana laina hoʻokahe hau he uea insulated hiki ke hoʻomehana ʻia ke hoʻoikaika ʻia. I ka wā o ke kau ʻana, e kāʻei i ka mea hoʻomehana hoʻokahe a puni ka paipu wai a i ʻole e hoʻokomo iā ia i loko o ka paipu. Ma hope o ka hoʻopili ʻia ʻana o ka mana, hiki ke hoʻomehana ʻia ka mea hoʻomehana hoʻokahe e mālama i ka paipu wai i maʻalahi a pale i ka hau ʻana a me ka nahā ʻana o ka paipu wai. ʻO ke kumumanaʻo o ka hoʻomehana ʻana, ʻo ia ka wela ʻana o ka uea, a hoʻoili ʻia ka wela i ka paipu wai, e hoʻonui ana i ka mahana o ka wai i loko o ka paipu wai, i ʻole e hau.
Hoʻokomo ʻana
1. Kūlana hoʻonohonoho: pono e hoʻokomo ʻia ka mea hoʻomehana hoʻokahe ma ka paipu wai i maʻalahi ke hoʻopaʻahau, a ma ka liʻiliʻi he 10cm mai ka lepo.
2. Ke ʻano hoʻonohonoho: Pono e hoʻokomo pono ʻia ka mea hoʻomehana laina hoʻokahe e like me nā kuhikuhi. Ma ke ʻano laulā, pono e ʻōwili ʻia a puni ka paipu wai, a pono e hoʻopili ʻia nā wēlau ʻelua o ka mea hoʻomehana laina hoʻokahe i ka lako mana.
3. E hoʻohana i nā hana palekana: Pono ka mea hoʻomehana laina hoʻokahe e hoʻolohe i nā mea aʻe i ka wā e hoʻohana ai:
(1) E pale i ka mana lōʻihi: ʻaʻole pono e hoʻohana ʻia ka mea hoʻomehana laina hoʻokahe no ka manawa lōʻihi, a pono e wehe mau ʻia e like me nā pono maoli.
(2) Mai hoʻohui i ke kaomi: i ka wā o ke kaʻina hana hoʻomehana, mai hoʻopili nui i ke kaomi, inā ʻaʻole e hōʻino ia i ka uea.
(3) E pale i ka hōʻino: I ke kau ʻana i ka mea hoʻomehana laina hoʻokahe, pono e pale i ka hoʻokau ʻia ʻana i ka nui o ke koʻikoʻi a me ka friction, inā ʻaʻole e haki ka uea.
Kiʻi Hale Hana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














