| Inoa o ka meaʻai | Paipu Hoʻomehana Hoʻoheheʻe Hau Paʻahau |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | Pololei, ʻano U, ʻano AA, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Ka nui | maʻamau |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| ʻAno sila | ʻO ka laholio silicone a i ʻole ka paipu hiki ke hoʻemi ʻia |
| Mea paipu | Ke kila kila 304,312, a pēlā aku. |
| Nā ʻāpono | CCC/CE/CQC |
| Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka kikoʻī o ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe hau e like me nā koi o ka mea kūʻai aku, hiki iā mākou ke hana i ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe ma hope o nā mea kiʻi a ka mea kūʻai aku, ka laʻana a i ʻole ke kaha kiʻi ʻana, hiki ke koho ʻia ke anawaena o ka paipu 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm a pēlā aku. Hiki ke hana ʻia ka lōʻihi o ka paipu ma mua o 7M hoʻokahi paipu. | |
He mea pono loa ka paipu hoʻomehana uila hoʻoheheʻe hau i loko o ka pahu hau, ka pahu hau a me ka hale waihona hau. Hiki i ka paipu hoʻomehana tubular hoʻoheheʻe hau ke hoʻoponopono i ka hau hau o ka pahu hau i ka manawa a hoʻomaikaʻi i ka hopena hoʻomaʻalili o nā lako hoʻomaʻalili.
Uhi ʻia ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe pahu hau me kahi paipu kila kila poepoe 304, a laila hoʻokomo ʻia ke kaula kūʻē i loko o ka pūpū metala hakahaka, a hoʻopiha pono ʻia ka pauka MgO ma waena o ke kaula kūʻē a me ka pūpū metala hakahaka, a hoʻopaʻa hope ʻia ka hui silicone.
ʻO kēia nā kaʻina hana a me nā ʻāpana nui o nā mea hoʻomehana defrost. ʻO ka mea kūikawā, ʻo ka pauka MgO i hoʻopiha ʻia ke kuleana o ka insulation a me ka hoʻoili wela, a he mea nui ia e pale aku i ka paipu hoʻomehana uila defrosting mai ka conductive a me ka leaka ʻole i kahi kaiapuni humid. Paʻa loa ka indenter silicone die-cast a ʻaʻole e leaka a alakaʻi i ka uila. ʻO ke kaula alakaʻi o ka paipu hoʻomehana uila defrosting he kaula silicone, he pale wai hoʻi.
ʻO nā anawaena maʻamau o nā paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe he 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm a pēlā aku. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke ʻano a me ka nui o nā mea hoʻomehana hoʻoheheʻe e like me ka nui o ke kaiapuni hoʻohana.
Hoʻohana nui ʻia ka ʻōmole hoʻomehana defrost i nā lako hoʻomaʻalili e like me nā pahu hau, nā mea hoʻomaloʻo, nā evaporators, a hiki ke hoʻokomo maʻalahi ʻia nā mea hoʻomehana defrost i loko o nā mea hoʻomaʻalili ea a me nā peʻa condenser no nā kumu defrost.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














