| Inoa o ka meaʻai | ʻEhā-kumu Silicone Crankcase Heater |
| Mea Hana | laholio silikona |
| Ka laulā o ke kāʻei | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | i hoʻopilikino ʻia |
| Mea uea alakaʻi | laholio silicone a i ʻole fiberglass |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm (maʻamau) |
| ʻAno kāʻei | ʻElua kumu a ʻehā kumu paha |
| Uila uila | 110V, 220V, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Nā ʻāpana | Hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi pūnāwai |
| ʻOi aku ma mua o 20 mau makahiki o ka mea hoʻomehana Jingwei ma ke ʻano maʻamau o ka mea hoʻomehana, ʻo kā mākou huahana nui ka defrost heating tube, oven heating tube, water heater, aluminum foil heater, silicone heating pad, crank case heater, drain line heater, aluminum heating plate a pēlā aku; 1. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mea hoʻomehana crankcase silicone e like me nā koi o ka mea kūʻai aku, ʻaʻohe maʻamau; Hiki ke hana ʻia ka lōʻihi o ke kāʻei e like me ke anapuni o ka crankcase, ʻo ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi he 1000mm, pono kekahi i 2000mm a i ʻole 2500mm, ʻaʻohe maʻamau kēia; 2. Ua hoʻopaʻa ʻia ka pūʻolo kāʻei hoʻomehana hihia crank ma ka ʻeke poly, a e hoʻohui pū mākou i kahi pūnāwai no ka hoʻokomo ʻana, ma kahi o 100-200pcs hoʻokahi pahu. | |
He maikaʻi ka hana pale wai o ke kāʻei hoʻomehana silicone rubber, hiki ke hoʻohana ʻia no nā wahi ʻoihana pulu, ʻaʻole pahū nā wahi kinoea a i ʻole nā paipu hoʻokolohua, ka hoʻomehana ʻana o ka pahu a me ka pahu, ka hoʻomehana a me ka insulation, hiki ke ʻōwili pololei ʻia ma luna o ka ʻili o ka ʻāpana wela, maʻalahi ke kau ʻana, palekana a hilinaʻi hoʻi. Kūpono no nā wahi anuanu, ʻo ka hana nui o ka pipeline a me ke kāʻei hoʻomehana uila silicone rubber kūikawā solar ka insulation paipu wai wela, ka hoʻoheheʻe ʻana, ka hau a me ka hau. Loaʻa iā ia nā ʻano o ke kū'ē ʻana i ka mahana kiʻekiʻe, ke kū'ē ʻana i ke anu kiʻekiʻe a me ke kū'ē ʻana i ka ʻelemakule.
(1) ʻO ke aniani ʻaʻole alkali fiber core wili uila hoʻomehana uea, ʻo ka insulation nui he silicone rubber, maikaʻi ke kūpaʻa wela, a hilinaʻi ka hana insulation.
(2) Loaʻa iā ia ka maʻalahi maikaʻi loa, hiki ke ʻōwili pololei ʻia ma luna o ka mea hoʻomehana, pili maikaʻi, hoʻomehana like.
(3) I ke kau ʻana, pono e kokoke ka ʻaoʻao mokulele silicone rubber o ke kāʻei uila i ka ʻili o ka pipeline waena a me ka pahu, a hoʻopaʻa ʻia me ka lipine alumini. I mea e hōʻemi ai i ka pohō wela, pono e ana ʻia kahi papa insulation thermal ma waho o ke kāʻei uila.
(4) E like me nā pono o ka mea hoʻomehana, ua kulou a ʻōwili ʻia i ka makemake, ua liʻiliʻi ka hakahaka, ua maʻalahi a wikiwiki ke ʻano o ke kau ʻana, ua uhi ʻia ke kino hoʻomehana me ka insulator silicone, a ʻo ka ulana keleawe tin ka hopena o ka pale ʻana i ka hōʻino mechanical.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














