| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Paipu Finned |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm 8.0mm 10.7mm |
| Mea Hana | SUS304,310,312 |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Finned |
| ʻO Sappe | Pololei, ʻano U, ʻano W, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Ka nui | i hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CQC/CE |
| Kikowaena | me ka flange, a me ka uea kēpau |
| Hiki ke hoʻopilikino ʻia nā kikoʻī o ka Finned Tube Heating Element e like me nā koi o ka mea kūʻai aku, ka nui, ke ʻano, ka mana a me ke ana uila e like me ke kaha kiʻi a i ʻole ka laʻana a i ʻole nā kiʻi. Hoʻokumu ʻia ka paipu hoʻomehana finned ma ka paipu hoʻomehana uila mua me kahi pepa wili kila kila wili, kahi e hoʻonui ai i ka hana hoʻoheheʻe wela o ka paipu hoʻomehana i ka wā e hoʻomehana ai, no laila ʻoi aku ka kiʻekiʻe o ka mana o ka mea hoʻomehana paipu finned ma mua o ka paipu hoʻomehana kila kila maʻamau. ʻO ke ʻano o ka paipu hoʻomehana finned a mākou i hana mau ai i hoʻokahi pololei, pālua pololei, ʻano U, ʻano W, a hiki iā mākou ke hana i kekahi mau ʻano kūikawā, a pono e hoʻouna mai kēia ʻano iā mākou i ke kiʻi ma mua o ka hana ʻana a i ʻole ka nīnau ʻana. | |
Hana ʻia ka paipu hoʻomehana finned ma ka hana ʻana i ke kaula hoʻomehana uila i loko o ke ʻano puna e like me ke kū'ē e pono ai, a laila e kau iā ia ma ke kūlana waena i loko o ka paipu. Hoʻopiha ʻia ka hakahaka ma waena o ke kaula hoʻomehana uila a me ka paia o ka paipu me ka pauka magnesium oxide insulating kiʻekiʻe, a laila sila ʻia me ka silicone gel. Penei ka hana ʻana o ka paipu hoʻomehana uila. Ma muli o kona kumukūʻai haʻahaʻa, hoʻohana maʻalahi, a me ke ʻano haumia ʻole, hoʻohana nui ʻia ia i nā manawa he nui.
1. ʻO ka hoʻomehana ʻana o nā mea kemika i ka ʻoihana kemika, kahi maloʻo pauka ma lalo o kekahi kaomi, ke kaʻina hana kemika a me ka maloʻo ʻana o ka jet e hoʻokō ʻia e ka paipu hoʻomehana uila finned.
2. ka hoʻomehana ʻana o ka hydrocarbon, me ka ʻaila maka petroleum, ka ʻaila kaumaha, ka ʻaila wahie, ka ʻaila thermal, ka ʻaila lubricating, ka paraffin.
3. ka wai hana, ka mahu wela loa, ka paʻakai heheʻe, ke kinoea naikokene (ea), ke kinoea wai a me nā wai ʻē aʻe e pono ai ke hoʻomehana ʻia.
4. no ka mea, ua hoʻohana ka mea hoʻomehana tubular finned i kahi ʻano pahū-pahū holomua, hiki ke hoʻohana nui ʻia nā lako i nā kemika, ka pūʻali koa, ka ʻaila, ke kinoea kūlohelohe, nā kahua kai, nā moku, nā wahi mining a me nā wahi pahū-pahū ʻē aʻe.
Hoʻohana nui ʻia ia i ka hana ʻana i nā mīkini, nā kaʻa, nā lole, nā meaʻai, nā lako home a me nā ʻoihana ʻē aʻe, ʻoi aku hoʻi i ka ʻoihana ea a me ka pale ea. Wahi a nā hōʻike, maikaʻi loa ka mea hoʻomehana paipu finned i ka hoʻomehana ʻana i ka ʻaila a me ka ʻaila wahie. Hoʻohana nui ʻia nā mea hoʻomehana uila finned i ka ʻoihana a me ka ʻoihana kemika, kahi mea maopopo i nā mea āpau. He mea pono loa ke koho ʻana i ka paipu wela uila finned.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













