Hoʻonohonoho Huahana
I ka hoʻohālikelike ʻana i ka mea maʻamau, ʻo ia hoʻi he 2 a 3 manawa ka nui o ka radius, uhi nā mea hoʻomehana finned i nā peʻe metala ma ka ʻili o ka mea maʻamau. Hoʻonui nui kēia i ka hoʻohālikelike ʻana i ka mea maʻamau, ʻo ia hoʻi he 2 a 3 manawa ka nui o ka radius, uhi nā mea hoʻomehana ea finned i nā peʻe metala ma ka ʻili o ka mea maʻamau. Hoʻonui nui kēia. ʻO ke ʻano o kēia, ʻo ke kaumaha uila o ka ʻili o ka mea maikaʻi he ʻekolu a ʻehā manawa ia o ka mea maʻamau.
I ka manawa like, piʻi wikiwiki ka mahana, piʻi like ka wela, piʻi wikiwiki ka wela, piʻi ka pono o ka wela, piʻi ka lōʻihi o ka makahiki, a emi iho ka mahana.
Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene hoʻomehana Finned |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, a pēlā aku |
| ʻAno | Pololei, ʻano U, ʻano W, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Finned |
| Kikowaena | Poʻo laholio, flange |
| Ka lōʻihi | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE, CQC |
| ʻO ke ʻano o ka mea hoʻomehana finned a mākou e hana mau ai ma ke ʻano pololei, ʻano U, ʻano W, hiki iā mākou ke hoʻopilikino i kekahi mau ʻano kūikawā e like me ka mea e pono ai. Ua koho ka hapa nui o nā mea kūʻai aku i ke poʻo paipu e ka flange, inā ʻoe e hoʻohana i nā mea hoʻomehana finned ma ka mea hoʻoluʻu unit a i ʻole nā lako defrsoting ʻē aʻe, hiki paha iā ʻoe ke koho i ke sila poʻo e ka silicone rubber, ʻo kēia ala sila ka mea pale wai maikaʻi loa. | |
Koho i ke ʻano
Nā Hoʻohana Huahana
1. I loko o ka ʻoihana kemika, ka hoʻomehana kemika, ua hoʻopau ʻia kekahi mau pauka ma lalo o kekahi kaomi, ke kaʻina hana kemika a me ka hoʻomaloʻo ʻana ma o ka hoʻomehana ea.
2. Hoʻomehana i ka hydrocarbon carbon, me ka ʻaila biogas, ka ʻaila kaumaha, ka ʻaila wahie, ka ʻaila hoʻololi wela, ka ʻaila lubricating a me ka paraffin.
3. No ka mea, he ʻano holomua ko ka paipu wela uila i hoʻopau ʻia e hiki ke hoʻopilikia ʻia e ka pahū ʻana, hiki ke hoʻohana nui ʻia ka hāmeʻa ma nā wahi wānana pahū, e like me ke kemika, ka pūʻali koa, ka ʻaila, ke kinoea kūlohelohe, nā hōʻailona ma waho, nā moku a me ka ʻāina.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















