Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Alumini Hoʻoheheʻe Tubular Evaporator |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 4.5mm, 6.5mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea Hoʻomehana Defrost Alumini |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Mea Hoʻomehana Alumini HoʻoheheʻeʻO ka mea paipu he paipu alumini, ʻo ke anawaena o ka paipu he 4.5mm a me 6.5mm. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke ʻano a me ka nui o ka mea hoʻomehana paipu alumini e like me nā koi o ka mea kūʻai aku. I kēia manawa, ua hana mākou i kekahi maumea hoʻomehana hoʻoheheʻe aluminiʻoi aku ka nui i lawe ʻia aku i ʻAigupita a me nā ʻāina ʻē aʻe o ka Hikina Waena, inā pono ʻoe e hoʻokaʻaʻike mai iā mākou. | |
Hoʻonohonoho Huahana
Nā hiʻohiʻona hoʻolālā o kanā paipu hoʻomehana alumini e hoʻoheheʻe anahe maikaʻi ka pale ʻana a me ke kūpaʻa wai, a maikaʻi loa ke kūpaʻa ʻana i ka pala. Hoʻohana pinepine lākou i ka paipu alumini ma ke ʻano he mea paipu waho, he kūpaʻa maikaʻi ka pala, hiki ke hoʻololi i ke kaiapuni hana o nā lako hau. Eia kekahi, ke kaʻina hana omea hoʻomehana hoʻoheheʻe aluminihiki ke hoʻokomo pū i ka mālama ʻana i ka hoʻokahe ʻana o ka umu, e hōʻoia i ka maikaʻi a me ka hana o ka huahana.mea hoʻomehana hoʻoheheʻe paipu aluminihe ola lawelawe lōʻihi, hana uila paʻa, kū'ē kiʻekiʻe i ka insulation, hiki ke hoʻouka nui ʻia, au leaka liʻiliʻi, paʻa a hilinaʻi hoʻi, he ʻāpana pono ʻole ia i ka mālama ʻana a me ka hana ʻana o nā lako hoʻomaʻalili.
ʻO ke ʻano kūloko o kapaipu hoʻomehana aluminiHoʻokomo pū ʻia ka uea kū'ē, ke kumu fiber aniani a me ka papa insulation rubber silicone. Hana kēia hoʻolālā i ka hopena sila ʻana o ka paipu hoʻomehana i mea maikaʻi, ʻaʻole maʻalahi e hāʻule, ʻaʻohe pilikia palekana, manawa hoʻomehana pōkole, hoʻohana ikehu liʻiliʻi, pono hoʻomehana kiʻekiʻe, like ka mahana maikaʻi, hiki ke hoʻoheheʻe pono.
Hoʻohana Huahana
ʻO ka paipu hoʻomehana alumini e hoʻoheheʻehe ʻano mea uila i hoʻolālā kūikawā ʻia no nā lako hoʻomaʻalili, i hoʻohana ʻia no ka hoʻomehana uila e hoʻoheheʻe ana i nā lako hoʻomaʻalili. ʻO ka hoʻolālā o kēia ʻanopaipu hoʻomehana alumininoʻonoʻo i nā ʻano o ke kaiapuni hana o nā lako hoʻopaʻa hau, e like me ke kiʻekiʻe o ka haʻahaʻa o loko, ka mahana haʻahaʻa, ka haʻalulu wela a me ke anu pinepine, no laila, ua hoʻohana ʻia nā ʻano hana kūikawā a me nā mea hana, e hōʻoia i hiki ke hana maʻamau i nā lako hoʻopaʻa hau.Paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe aluminiua hoʻokomo pinepine ʻia ma luna o ka mea hoʻoluʻu, ka pahu hau, ka pahu hau a me nā lako hoʻoluʻu ʻē aʻe, ma o ka hoʻomehana uila e hoʻolaha i ka heheʻe ʻana o ka hau, e mālama i ka hana maʻamau a me ka hana pono o nā lako.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













