| Inoa o ka meaʻai | ʻĀpana Evaporator a me Fridge Element Hoʻomehana Defrost Uila |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano U, a i ʻole ke ʻano maʻamau. |
| Ka nui | Hoʻopilikino ʻia |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Ala sila | poʻo laholio a i ʻole ka paipu hiki ke hoʻēmi ʻia |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| Hana ʻia ka ʻElemene Hoʻoheheʻe Uila me ka paipu kila kila 304, hoʻohana nui ʻia no ka pahu hau, ka pahu hau, ka pahu hau, ka mea hoʻoluʻu ʻāpana, ka evaporator, a pēlā aku. Hiki ke hoʻopilikino ʻia kā mākou ʻelemene hoʻoheheʻe tubular āpau e like me nā koi o ka mea kūʻai aku. Loaʻa i ke ʻano ka paipu pololei hoʻokahi, ke ʻano U, ke ʻano W, ka paipu doule a pēlā aku. ʻO ka mea hoʻomehana JINGWEI kahi mea hana mea hoʻomehana ʻoihana, hiki iā mākou ke hoʻopilikino ʻia i nā mea hoʻomehana e like me ka mea kūʻai aku, hiki ke hoʻopilikino ʻia ka nui, ke ʻano, ka uila a me ka mana. ʻO kā mākou huahana nui ka defrost heating tube, ka mea hoʻomehana umu, ka paipu hoʻomehana finned, nā paipu hoʻomehana ʻē aʻe, ka mea hoʻomehana foil alumini, ka pad hoʻomehana silicone rubber, ka mea hoʻomehana crankcase, ka uea hoʻomehana silicone, ke kāʻei hoʻomehana silicone, ka papa hoʻomehana alumini a pēlā aku. | |
Hoʻopiha ʻia ka paipu hoʻomehana uila defrost me ka uea hoʻomehana uila i loko o ka paipu kila kila 304, a ua hoʻopiha ʻia ka ʻāpana hakahaka me ka pauka magnesium oxide me ka conductivity thermal maikaʻi a me ka insulation, a laila hana ʻia i nā ʻano like ʻole e pono ai nā mea hoʻohana. Loaʻa iā ia nā pono o ke ʻano maʻalahi, ka pono thermal kiʻekiʻe a me ka ikaika mechanical maikaʻi. Hiki ke hoʻohana ʻia ka paipu hoʻomehana uila no ka hoʻomehana ʻana i nā ʻano wai a me ka waikawa, alkali a me ka paʻakai, akā hoʻololi pū i kahi haʻahaʻa o ka hoʻomehana metala a me ka hoʻoheheʻe ʻana.
ʻO ke ʻano o ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe uila he ʻano ia o ka uku ʻole ma luna o ka ʻili. Ma muli o nā ʻano o ke ʻano, he nui nā pono o ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe kila kila ma mua o nā ʻano mea hoʻomehana uila ʻē aʻe. No ka laʻana, ʻaʻole wale ia he maʻalahi i ke ʻano, mālama waiwai, haʻahaʻa ke kumukūʻai, lōʻihi ke ola lawelawe, ikaika mechanical kiʻekiʻe, pono wela kiʻekiʻe, me ka mālama ʻana i ka ikehu, palekana e hoʻohana, hiki ke kulou i nā ʻano like ʻole, māmā, maʻalahi e wehe a hoʻākoakoa, a hoʻohana nui ʻia.
Hiki ke hoʻokomo maʻalahi ʻia ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe i loko o ka mea hoʻoluʻu ea a me nā ʻēheu condenser no ke kumu hoʻoheheʻe. Hoʻohana nui ʻia no ka pahu hau, ka pahu hau, ka pahu hau, ka mea hoʻoluʻu ʻāpana a pēlā aku.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













