Hoʻonohonoho Huahana
ʻO ke anawaena o ka paipu hoʻomehana ʻano U i loko o ka mea kuke laiki he nui nā nui maʻamau, e like me 6.5mm, 8mm, a me 10.7mm. ʻO ke koho ʻana o ke anawaena e pili ana i nā koi kikoʻī o ka mea kuke laiki, e like me ka mana a me ka wikiwiki o ka hoʻomehana. Hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi o ka paipu hoʻomehana ʻano U ma muli o ka nui o ka mea kuke laiki e hōʻoia i ka hoʻomehana like a me ka pono. He ākea loa ka laulā mana o nā mea hoʻomehana kuke laiki, mai 50W a 20KW. Hiki ke koho ʻia ke anawaena mai 12-660V. No ka laʻana, ʻo kekahi mau hiʻohiʻona o nā mea hoʻomehana he mana o 3KW a i ʻole 4KW, i kūpono no nā anawaena o 220V a i ʻole 380V.
Nui nā ʻano mea like ʻole e koho ai, me ka hao 10#, ke keleawe T4, ke kila kila 1Cr18Ni9Ti a me ka titanium Ti. ʻO ka mea maʻamau he kila kila 304, ʻaʻole maʻalahi ke haki. Loaʻa i ka paipu hoʻomehana o ka pahu laiki mahu nā ʻano like ʻole, me ke ʻano U, ke ʻano W, ke ʻano kūikawā a me ka paipu hoʻomehana uila me ka peʻahi wela a me ka paipu hoʻomehana uila pale pahū.
Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | ʻO ka paipu hoʻomehana ʻano U uila no ke kahua mahana |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoluʻu |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kaʻO ka paipu hoʻomehana ʻano U no ka mokuahi laikimea i loaʻa iā mākou ke kila kila 201 a me ke kila kila 304.Mea Hoʻomehana Tubular Uilahoʻohana ʻia no nā lako kīhini kalepa, e like me ka mahu laiki, ka mahu wela, ka hōʻike wela, a pēlā aku. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka nui o ka paipu hoʻomehana ʻano U e like me nā koi o ka mea kūʻai aku. Hiki ke koho ʻia ke anawaena o ka paipu 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. | |
ʻAno Huahana
Hoʻohana nui ʻia nā ʻōmole hoʻomehana ʻano U o ka paila mahu i nā kuke laiki kalepa, nā mea hoʻomehana laiki, nā mīkini kuke laiki, a me nā mokuahi, a kūpono no nā wahi lawelawe meaʻai a me nā wahi hana meaʻai like ʻole.
He mea koʻikoʻi ke koho ʻana i nā palena kūpono no ka ʻāpana hoʻomehana tubular paila mahu no ka hōʻoia ʻana i ka hana a me ke ola o nā lako. Pono ke koho ʻana o ke anawaena a me ka lōʻihi e pili ana i nā pono kikoʻī o ka paila mahu, ʻoiai ke koho ʻana o ka mana a me ke voltage e noʻonoʻo i ke kaiapuni uila a me nā koi ukana o nā lako. ʻO ke koho ʻana o ka mea a me ke ʻano e hoʻopilikia i ka pono hoʻomehana a me ka palekana o nā lako.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













