| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Wai Hoʻoluʻu Uila |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoluʻu |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kaMea Hoʻomehana Wai Hoʻoluʻu TubularʻO nā mea i loaʻa iā mākou he kila kila 201 a me ke kila kila 304, ʻo ka nui o ka flange he DN40 a me DN50, hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mana a me ka lōʻihi o ka paipu e like me nā koi. | |
ʻO kapaipu hoʻomehana hoʻokomoua hoʻopiha ʻia me ke kaula hoʻomehana uila i loko o ka paipu kila kila, a ua hoʻopiha ʻia ka ʻāpana hakahaka me ka pauka magnesium oxide me ka conductivity thermal maikaʻi a me ka insulation, a laila hana ʻia ka paipu o nā ʻano like ʻole e pono ai ka mea hoʻohana. He ʻano maʻalahi kona, ka pono thermal kiʻekiʻe, ka ikaika mechanical maikaʻi, a me ka hoʻololi maikaʻi i nā ʻano ʻino. ʻO kapaipu hoʻomehana uilahiki ke hoʻohana ʻia no ka hoʻomehana ʻana i nā wai like ʻole, kūpono no ka hoʻomehana ʻana i ka ea, ka ʻaila, ka wai a pēlā aku. Loaʻa iā ia nā ʻano o ka pono wela kiʻekiʻe, ke ola lawelawe lōʻihi, ka ikaika mechanical kiʻekiʻe, ka hoʻonohonoho maʻalahi, ka palekana a me ka hilinaʻi.
ʻO kaʻāpana hoʻomehana tubularhiki ke hoʻokaʻawale ʻia i loko o: ka paipu hoʻomehana pololei hoʻokahi ʻaoʻao, ka paipu hoʻomehana pololei pālua ʻaoʻao, ka paipu hoʻomehana ʻano U, ka paipu hoʻomehana ʻano W, ka paipu hoʻomehana ʻano kūikawā, ka paipu hoʻomehana wili a pēlā aku. Hiki ke hoʻopilikino ʻia!
Paipu hoʻomehana hoʻokomo uilahe ʻāpana uila kūikawā ia e hoʻololi i ka ikehu uila i ikehu wela. Ma muli o kona kumukūʻai haʻahaʻa, maʻalahi e hoʻohana, maʻalahi e hoʻokomo a ʻaʻohe haumia, hoʻohana nui ʻia ia i nā manawa hoʻomehana like ʻole.
1. He liʻiliʻi ka nui o ka paipu wela uila a he nui ka mana: hoʻohana nui ka mea hoʻomehana i nā mea hoʻomehana uila tubular cluster.
2. Pane wikiwiki o ka wela, pololei o ka hoʻomalu wela kiʻekiʻe, pono wela piha kiʻekiʻe.
3. Mahana wela kiʻekiʻe: hiki i ka mahana hana kiʻekiʻe loa o ka hoʻolālā mea hoʻomehana ke hiki i 850 ℃, he awelika ka mahana puka waena, a kiʻekiʻe ka pololei o ka kaohi mahana.
4. Nā palena hoʻohana ākea, kūpaʻa ikaika: hiki ke hoʻohana ʻia ka mea hoʻomehana no nā wahi pahū a kaulana paha, ka papa pahū a hiki i ka dIB a me C, kaomi a hiki i ka 20MPa,
5. Ola lōʻihi a me ka hilinaʻi kiʻekiʻe: hana ʻia ka mea hoʻomehana me ka ʻikepili hoʻomehana uila kupaianaha, haʻahaʻa ka ukana mana hiʻohiʻona hoʻolālā, a me ka hoʻohana ʻana i nā mālama he nui, i hoʻohui nui ʻia ai ka palekana a me ke ola o ka mea hoʻomehana uila.
6. Hiki ke hoʻokele piha ʻia: e like me nā koi o ka hoʻolālā kaapuni mea hoʻomehana, hiki ke hoʻomaʻamaʻa i ka hoʻopau ʻana o ka mahana puka, meteor, kaomi a me nā ʻano hana ʻē aʻe o ka mana hana, a hiki ke hoʻopili ʻia me ke kamepiula. He maopopo ka hopena o ka mālama ʻana i ka ikehu, a kokoke i ka 100% o ka wela i hana ʻia e ka ikehu uila e hoʻoili ʻia i ka mea hoʻomehana.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













