Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Uila Tubular no ka Rice Steamer |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoluʻu |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kaʻO ka paipu hoʻomehana ʻano U no ka mokuahi laikimea i loaʻa iā mākou ke kila kila 201 a me ke kila kila 304.Mea Hoʻomehana Tubular Uilahoʻohana ʻia no nā lako kīhini kalepa, e like me ka mahu laiki, ka mahu wela, ka hōʻike wela, a pēlā aku. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka nui o ka paipu hoʻomehana ʻano U e like me nā koi o ka mea kūʻai aku. Hiki ke koho ʻia ke anawaena o ka paipu 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO kapaipu hoʻomehana o ke keʻena mahu laikihe ʻano mea hoʻomehana uila i hoʻohana kūikawā ʻia no ke keʻena hoʻomoʻa laiki, nona nā ʻano o ka pono kiʻekiʻe, paʻa, palekana a pēlā aku.
ʻO kapaipu hoʻomehana uila o ka mokuahi laikiʻO ka mea nui, ua hana ʻia me ka paipu kila kila (304 a i ʻole 201), uea pale wela kiʻekiʻe a me ka pauka magnesium oxide crystalline. Hana pinepine ʻia kēia mau paipu hoʻomehana uila me nā paipu kila kila kiʻekiʻe i lawe ʻia mai, ka pauka magnesium oxide wela kiʻekiʻe a me nā uea hoʻomehana uila kiʻekiʻe, e hōʻoia i kā lākou hana holoʻokoʻa maikaʻi loa a me ke ola lōʻihi. I loko o ka paipu kila kila, ua hoʻolaha like ʻia nā uea pale wela kiʻekiʻe i ke ʻano spiral. Ua piha ka hakahaka me ka pauka magnesium oxide crystalline me ka conductivity thermal maikaʻi a me nā waiwai insulation. ʻAʻole wale ka hoʻolālā e hoʻomaikaʻi i ka pono thermal, akā hōʻoia pū i ka like o ka hoʻomehana ʻana. Ke hele ke au ma o ke uea pale, ua hoʻolaha ka wela i hana ʻia e ka i ka ʻili o ka paipu metala ma o ka pauka magnesium oxide, ua hoʻoili hope ʻia i ka ʻāpana wela a i ʻole ka ea, no nā kumu hoʻomehana.
ʻAno Huahana
ʻO ka ʻōmole hoʻomehana o ka mokuahi laiki he ʻāpana koʻikoʻi ia o ka mokuahi laiki, a ʻo kona mau ʻano penei:
1. Paipu hoʻomehana ʻano U: He kūpono ka paipu hoʻomehana ʻano U no ka mahu laiki nui, paʻa kona hopena hoʻomehana, wikiwiki ka wikiwiki o ka hoʻomehana.
2. Paipu hoʻomehana laina: kūpono ka paipu hoʻomehana laina no ka mokuahi laiki liʻiliʻi, liʻiliʻi kona mana, liʻiliʻi ka wahi hoʻomehana, kūpono no ka hoʻohana liʻiliʻi.
3. Paipu wela uila maʻamau: kūpono ka paipu wela uila maʻamau no ka mokuahi laiki waena, nui kona mana, wikiwiki ka wikiwiki o ka hoʻomehana ʻana, a lōʻihi ke ola lawelawe.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














