| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Fryer ʻAila Hohonu Uila |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | Hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Fryer |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ka mea hoʻomehana JINGWEI ka mea hana ʻoihana paipu hoʻomehana hohonu hohonu, loaʻa iā mākou ma mua o 25 mau makahiki ma ka paipu hoʻomehana uila i hana maʻamau ʻia.Ka mana oʻāpana hoʻomehana ʻaila hohonuhiki ke hoʻopilikino ʻia e like me nā koi. ʻO ke poʻo paipu e hoʻohana pinepine ai mākou i ka flange, nā mea flange he kila kila a keleawe paha kā mākou. | |
ʻO kaʻōmole hoʻomehana hohonuhe mea hoʻomehana i hana kūikawā ʻia no ka hoʻohana ʻana i nā palai hohonu, i hoʻolālā ʻia e hāʻawi i ka hoʻomehana wikiwiki a like, e hōʻoia i ka hoʻopili ʻia ʻana o ka meaʻai i kahi hana wela mau i ka wā kuke ʻana, no laila e mālama ana i ka ʻono a me ka meaʻai. Eia nā ʻano o kaʻāpana hoʻomehana ʻaila hohonu:
1. Hoʻomehana kūpono:?paipu hoʻomehana fryerHoʻohana i ka ʻenehana hoʻololi hoʻomehana uila kūpono, hiki ke hoʻomehana koke ʻia i ka manawa pōkole, e hāʻawi i ka hoʻopuka wela paʻa.
2. Hoʻomehana like:Ua hoʻolālā ʻia me kahi ʻōnaehana hoʻolaha wela i hoʻomaikaʻi ʻia, e hōʻoia i ka wela like ʻana o ka meaʻai i ka wā o ke kaʻina hana palai, e pale aku i ka wela nui ʻana o ka wahi a i ʻole nā wahi anu.
3. Paʻa:hana ʻia me ke kila kila kiʻekiʻe, loaʻa iā ia ke kūpaʻa maikaʻi i ka pala a me ke kūpaʻa wela kiʻekiʻe, e hōʻoia i ka paʻa a me ka palekana no ka wā lōʻihi.
4. Hoʻonohonoho maʻalahi a me ka mālama ʻana:?ʻāpana hoʻomehana ʻaila tubularHe maʻalahi ka hoʻolālā, maʻalahi ke hoʻouka a hoʻololi, loaʻa ka mālama maikaʻi, hoʻemi i nā kumukūʻai mālama a me ka manawa.
1. Hoʻohana nui ʻia i nā ʻano lako palai hohonu āpau me nā lumi kuke kalepa a me nā lumi kuke home.
2. Kūpono no ka hoʻomehana ʻana i nā ʻano ʻaila ʻai āpau, e like me ka ʻaila rapeseed, ka ʻaila pīnati, a pēlā aku.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













