| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Umu Uila |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Umu |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kaʻāpana hoʻomehana umu uilahiki ke koho i ka anawaena paipu 6.5mm a i ʻole 8.0mm, hiki ke hoʻopilikino ʻia ka nui a me ke ʻano e like me nā koi. ʻO ke anawaena Tube he kila kila 304, hiki ke hoʻopilikino ʻia nā mea paipu ʻē aʻe. | |
Kila kohu ʻoleʻāpana hoʻomehana umuHe mau mea hoʻomehana uila cylindrical me ʻelua poʻo. Pale ʻia me kahi ʻūpā kila kila. Hoʻohana nui ʻia ka mea hoʻomehana poʻo pālua no ka hoʻomehana ʻana i nā mea paʻa e like me nā mīkini hoʻomoʻa injection a i ʻole nā mea hana like ʻole, hiki ke hoʻohana ʻia ka mea hoʻomehana poʻo pālua no ka hoʻomehana ʻana i ka wai o nā kinoea ma lalo o kekahi mau kūlana. ʻO ke koho ʻana o ka ʻenehana e pili ana i nā kikoʻī loea e pono ai a me ka noi. Ke ʻike ʻole ʻoe i ka huahana āu e ʻimi nei, e paipai mākou iā ʻoe i ka hopena maikaʻi loa no kāu mau pono.
1. Ola lōʻihi
2. E hoʻomehana koke
3. Palekana a me ka palekana o ke kaiapuni
4. Maʻalahi e hoʻouka.
5. Kumukūʻai haʻahaʻa, ola lawelawe lōʻihi, pono kiʻekiʻe.
6. Hiki ke hoʻopilikino ʻia me ke ʻano, ka ʻili, nā kikoʻī, a pēlā aku.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














