| Inoa o ka meaʻai | Papa Hoʻomehana Keramika Infrared Uila |
| Mea Hana | Keramika |
| Uila uila | 12V-480V, hiki ke hoʻopilikino ʻia |
| Ka nui o ka wattage | 125-1500W a i hoʻopilikino ʻia paha |
| ʻAno | Pālahalaha/Piʻo/Pūpū |
| ʻElemene uea kūpaʻa | Ni-Cr a i ʻole FeCr |
| Pae nalu pono | 2 a 10 um |
| Ola hana awelika | A hiki i 20,000 hola ma muli o nā kūlana |
| Thermocouple kūloko | ʻAno K a i ʻole J |
| Hoʻohana | Mea Hoʻomehana Keramika Infrared |
| Nā wahi anuanu | Ma muli o ka lōʻihi a me ke anawaena 5-25mm |
| Ka mamao o ka radiation i manaʻo ʻia | 100mm a i 200mm |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi pahu |
| Waihoʻoluʻu | ʻeleʻele, keʻokeʻo, melemele |
| ʻO ka nui maʻamau o ka mea hoʻomehana seramika infrared 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Me ka Thermocouple ʻano K a i ʻole J | |
ʻO nā mea hoʻomehana infrared seramika he mau alakaʻi wela resistive i hoʻokomo piha ʻia i loko o nā mea seramika kūpono. Ma muli o kona hoʻokomo piha ʻia ʻana i loko o ka seramika, hiki ke hoʻoili ʻia ka ikehu i hana ʻia e ke alakaʻi wela i ka mea a puni, kahi e pale ai i ke alakaʻi wela mai ka wela nui a hoʻolōʻihi i kona ola lawelawe. Pono e hoʻokaʻawale ʻia ka mea i hoʻohana ʻia e hoʻokomo i ke alakaʻi wela a loaʻa ka absorption maikaʻi a me ka radioactivity i loko o ka laulā i hoʻonohonoho ʻia o ka radiation infrared. No ka hoʻokō ʻana i kēia koi, hiki ke hana ʻia nā mea hoʻomehana infrared seramika i nā ʻano geometric like ʻole.
ʻO ke kino nui o ka pad mea hoʻomehana infrared keramika he keramika, kahi e hoʻohana ai i kahi ʻāpana o ka ʻili ma ke ʻano he ʻili radiant a hoʻohui i kahi coil hoʻomehana. No nā mea hoʻomehana infrared keramika, hiki ke hoʻopaʻa ʻia kahi thermocouple ma kahi kokoke i ke alakaʻi wela.
1. ʻAʻole ia he ʻano wai ʻole ka papa hoʻomehana keramika infrared, no laila, mai hoʻopili me ka ʻaila, ka wai a me nā ʻāpana plastik i ka wā e mālama ai a me ke kau ʻana e pale aku i ka liki ʻana.
2. Ma mua o ke kau ʻana, e nānā inā kūlike ke kūlana hoʻonohonoho me nā kikoʻī o ka mea hoʻomehana keramika infrared uila a inā kūlike ka volta hoʻohana.
3. I ke kau ʻana, pono e hoʻopili pono ʻia ka Mea Hoʻomehana Ceramic Infrared me ke kino i hoʻomehana ʻia, a pono e pālahalaha a piha ka ʻili o ke kino i hoʻomehana ʻia, me ka ʻole o kahi hanana like ʻole.
4. I ka wā e hoʻohana ai i ka Infrared Ceramic Heater Pad, e pale i ke kīkēkē ʻana a i ʻole ke kuʻi ʻana me nā mea paʻakikī e wāwahi ai i nā tile seramika, ʻo ka uea kū'ē i hōʻike ʻia e pili ana i ke ola hana.
5. Inā ʻike ʻia ka pā Mea Hoʻomehana Keramika Infrared e hana i kahi waihoʻoluʻu ʻeleʻele i puhi ʻia ma ka ʻili ma hope o ka hoʻohana ʻana, hōʻike ia he kaulike ʻole ka wela a me ka hoʻopuehu ʻana o ke kino i wela ʻia, a pono e hoʻoponopono ʻia i ka manawa e pale ai i ka puhi ʻana.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












