| Huahana: | Pale Hoʻomehana Uila Pale Hoʻomehana Silicone no ka pila |
| Mea Pūpū Huahana: | Pā Silicone |
| Ke ola hana: | Hiki ke hoʻohana ʻia ka hoʻohālikelike me ka mea hoʻokele mahana haʻahaʻa i ka ≥ 50000 H |
| Uila uila: | AC/DC: 220VAC/DC: 110V / 380V (hiki ke kauoha kūikawā) |
| Ka nui o ka huahana: | 150mm × 90mm × 2.8mm185mm × 120mm × 2.8mm |
| ʻAno Huahana: | Huinahā (Lōʻihi * Laulā), Poepoe (Diameter), a i ʻole e hāʻawi i nā kiʻi |
| ʻAno | Poepoe, Huinahā, Huinahā, kekahi ʻano e like me kāu koi |
| Laina Uea: | 3 mika (3000 mm) |
| Noi: | Ma nā wahi a pau e pono ai ka mehana, ma loko a ma waho. |
| I loko o ke Keʻena Uila / Lumi Uila | |
| I loko o ke keʻena mīkini lako e pale aku i ka wai o ka ʻili uea i ka paʻa ʻana | |
| Keʻena mīkini uila haʻahaʻa / Keʻena mīkini uila kiʻekiʻe | |
| Hale Haʻahaʻa / Lumi Waihona | |
| Hoʻohana home / Hoʻohana ʻoihana / Hoʻohana kālepa |
1. Hoʻomehana wikiwiki a lōʻihi.
2. Ka maʻalahi a me ka hoʻopilikino ʻana.
3. ʻAʻohe mea ʻawahia a pale wai hoʻi (hiki ke hana maʻamau ʻia me ka pale wai: IP68).
4. Ka nui o kēlā me kēia kanaka.
ʻAno o ke anakahi uila.Watt.
5. Hāʻawi mākou i nā lawelawe hoʻolālā manuahi.
6. Hāʻawi mākou i nā ʻano mea hoʻomehana pad silicone ʻē aʻe i nā nui like ʻole a me nā wattages.
ʻO ke kauoha ʻana i kahi mea hoʻomehana laholio silicone he maʻalahi ia e like me ke noi ʻana i ka nui, wattage, a me ke voltage āu e pono ai.
1. Ka nui
Pono ka nui o ka mea hoʻomehana laholio silicone i ka wā e ʻimi nei i kahi ʻōlelo hoʻohālike no ka mea hoʻomehana. e like me ka lōʻihi, ka mānoanoa, ka laulā, a pēlā aku.
2. Voltage
E hoʻoholo kāu noi i ke ana uila kūpono. ka ana uila haʻahaʻa: e like me ka mea hoʻomehana laholio silicone e holo ana ma 12 a i ʻole 24 volts.
3.Wattag
Me nā mea hoʻomehana silicone rubber, he mea nui ka wattage kūpono. Pono e hoʻoponopono ʻia ka wattage i ke kūpaʻa o ka mea hoʻomehana, ka pae mahana, a me ka mea.
4. ʻAno uea
Hiki iā ʻoe ke hoʻohana i ke kiʻi o ke ʻano uea laholio silicone e hoʻoholo ai i ke ʻano uea e pili ana i kāu noi.








