| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Umu Grill Uila |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Umu |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kaʻāpana hoʻomehana umuhoʻohana ʻia no ka microwave, kapuahi, grill uila. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke ʻano o ka mea hoʻomehana umu e like me nā kiʻi a i ʻole nā laʻana o ka mea kūʻai aku. Hiki ke koho ʻia ke anawaena o ka paipu 6.5mm, 8.0mm a i ʻole 10.7mm. ʻO JINGWEI HEATER ka hale hana paipu hoʻomehana ʻoihana, ke anakahi uila a me ka mana oʻāpana hoʻomehana umuhiki ke hoʻopilikino ʻia e like me ka mea e pono ai. A hiki ke hoʻomehana ʻia ka ʻōmole mea hoʻomehana umu, e ʻōmaʻomaʻo ʻeleʻele ke kala o ka ʻōmole ma hope o ka hoʻomehana ʻana. Loaʻa iā mākou nā ʻano hoʻohālike terminal, inā pono ʻoe e hoʻohui i ka terminal, pono ʻoe e hoʻouna mua iā mākou i ka helu kumu hoʻohālike. | |
ʻO kaʻōmole hoʻomehana umuno kekahi o nā ʻōmole hoʻomehana maloʻo, a ʻo ka ʻōmole hoʻomehana uila maloʻo e pili ana i ka ʻōmole hoʻomehana uila i hōʻike ʻia a puhi maloʻo ʻia i ka lewa. ʻO loko o kaʻāpana hoʻomehana umuhe uea hoʻomehana, a ua hoʻokaʻawale ʻia ka waena me ka pauka MgO i hoʻololi ʻia a hoʻomehana ʻia e ka convection i hoʻoikaika ʻia. ʻO ke kino o waho o ka paipu hoʻomehana Oven he kila kila ʻōmaʻomaʻo ʻeleʻele ma hope o ka mālama ʻōmaʻomaʻo, no laila ʻike pinepine mākou he ʻōmaʻomaʻo ʻeleʻele ka paipu hoʻomehana i loko o ka umu, ʻaʻole lepo a hina paha.
Paipu hoʻomehana umuʻO ka paipu hoʻomehana uila ʻano U, W a pololei paha i hoʻohana pinepine ʻia, i hana ʻia me ka uea hoʻomehana nickel chromium alloy, paipu kila kila a me ka pauka magnesium wela kiʻekiʻe i hoʻololi ʻia, me ka pono wela kiʻekiʻe, ke ola lawelawe lōʻihi, ka hoʻonohonoho maʻalahi, ka ikaika mechanical maikaʻi a me nā pono ʻē aʻe. Hiki ke hoʻopilikino ʻia kona ʻano, ka uila a me ka mana e like me nā pono o ka mea kūʻai aku.
1. Kaomi, ka pala a me ke kūpaʻa wela kiʻekiʻe
2. Ke kaʻina hana kuʻi kila kila paʻa, mea maikaʻi loa, ola lawelawe lōʻihi.
3. Kiʻekiʻe-density kikowaena, ʻano paʻa, kūpaʻa maikaʻi.
4. Hiki ke hoʻopilikino ʻia e like me nā koi a me nā kiʻi o ka mea kūʻai aku.
5. Ma keʻano laulā, ua hoʻohana ʻia ka mea hoʻomehana umu grill i ka mālama ʻana i ka makū o ka umu, he beige ke kala, hiki ke hoʻomehana ʻia i ke ana wela kiʻekiʻe, ʻeleʻele a ʻōmaʻomaʻo ʻeleʻele paha ke kala o ka ʻili o ka paipu hoʻomehana uila.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














