ʻO ka mea hoʻomehana tubular fryer hohonu kahi mea nui i nā paila hou a i ʻole nā lako kapuahi. ʻO ka hana nui o ka mea hoʻomehana fryer aila, aia i ka hoʻololi pono ʻana i ka ikehu uila i ikehu wela, no laila e hoʻokō ai i ka kaohi pololei o ka mahana aila. Ma ke ʻano he hoʻokahi o nā ʻāpana koʻikoʻi o nā lako palai hohonu holoʻokoʻa, ʻike maopopo ʻia ke koʻikoʻi o ka mea hoʻomehana. Hoʻoholo pololei ka mea hoʻomehana tubular uila inā hiki i ka mahana aila ke hōʻea i ka mahana kuke e pono ai, a no laila e hoʻopilikia nui i ka ʻono, ke kala a me ka maikaʻi holoʻokoʻa o ka meaʻai.
ʻO ka hana nui o ka mea hoʻomehana ʻaila hohonu, ʻo ia ka hoʻolako ʻana i kahi kumu wela paʻa no ka pā aila, e hōʻoia ana e piʻi like ka mahana o ka aila a noho i loko o kahi pae kūpono. Pono kēia kaʻina hana i ka ʻenehana hoʻomalu mahana pololei loa e pale aku i ka hōʻino ʻana o ka maikaʻi o ka aila a i ʻole ka puhi ʻana o ka meaʻai ma muli o nā mahana kiʻekiʻe loa, a e pale aku hoʻi i nā mahana haʻahaʻa loa e hoʻokō ai i nā koi kumu o ka palai ʻana. No ka laʻana, ma lalo o nā kūlana wela kiʻekiʻe, inā ʻoi aku ka mahana o ka aila ma mua o kona kiko uahi, ʻaʻole ia e alakaʻi wale i ka hana ʻana o nā uahi kuke akā hiki nō hoʻi ke hoʻololi i nā kemika i loko o ka aila, e hana ana i nā mea ʻino a hoʻopilikia i ke olakino. Ma lalo o nā kūlana wela haʻahaʻa, hiki i nā meaʻai palai ke omo i ka nui o ka aila, e hopena ana i kahi ʻano momona a ʻaʻole i lawa ka crispy.
| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Tubular Hoʻoheheʻe ʻAila Hohonu Uila |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | Hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Fryer |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ka mea hoʻomehana JINGWEI ka mea hana ʻenehana hoʻomehana hohonu ʻaila, ʻoi aku ma mua o 25 mau makahiki o kā mākou ma ka paipu hoʻomehana uila i hana maʻamau ʻia.Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mana o ka mea hoʻomehana fryer e like me nā koi. ʻO ke poʻo paipu e hoʻohana pinepine ai mākou i ka flange, nā mea flange he kila kila a keleawe paha kā mākou. | |
1. Ka wikiwiki o ka hoʻomehana wikiwiki a me ka piʻi wikiwiki o ka mahana:Hoʻomehana pololei ka ʻōmole hoʻomehana ʻaila hohonu i ka ʻaila, hiki ke hoʻonui koke i ka mahana o ka ʻaila a hōʻemi i ka manawa kuke.
2. Ka pono o ka hoʻoili wela kiʻekiʻe:Me kahi wahi hoʻopili nui, hiki ke hoʻoili koke i ka wela i ka aila
3. Ola lawelawe lōʻihi:ʻO nā mea hoʻomehana hohonu aila kiʻekiʻe he ola lawelawe lōʻihi a hiki ke hoʻohana ʻia no ka manawa lōʻihi
4. Mana kiʻekiʻe:He mana kiʻekiʻe ko ka ʻōmole hoʻomehana hohonu o ka ʻaila fryer, hiki ke hoʻokō i ke koi no ka palai wikiwiki
5. Mālama wahi:He ʻano liʻiliʻi ka ʻōmole hoʻomehana ʻaila fryer, hiki ke mālama i ka wahi o loko o ka fryer hohonu
6. Maʻalahi e hoʻomaʻemaʻe:Ua lako ka hapa nui o nā hiʻohiʻona me nā ʻāpana wehe maʻalahi no ka hoʻomaʻemaʻe maʻalahi a me ka mālama ʻana
*** Hoʻohana ka moa palai, nā hale ʻaina hamburger (e like me KFC, McDonald's) i nā mea hoʻomoʻa kalepa mana kiʻekiʻe (mana 3-10kW), pono nā paipu hoʻomehana e kūpaʻa i ka mahana kiʻekiʻe, kūpaʻa i ka pala (kila kila).
*** Pono ka hoʻomehana wikiwiki a me ke kūpaʻa ikaika o ka ʻōmole hoʻomehana no ka hana mau.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















