| Inoa o ka meaʻai | Papa Wela Alumini Hoʻolei Uila 400 * 500mm |
| Mea Hana | nā ʻāpana alumini |
| Uila uila | 110V-230V |
| Mana | i hoʻopilikino ʻia |
| Ka nui | 400*500mm |
| Uhi Teflon | hiki ke hoʻohui ʻia |
| Ka hoʻokahe ʻana | <0.5MA |
| Ke kū'ē ʻana i ka pale ʻana | =100MΩ |
| Ka ʻokoʻa mana | +5%-10% |
| Ke ahonui o ka mahana | 450℃ |
| ka nui e like me ka bolow | |
He mea nui nā mea hoʻomehana alumini i hoʻolei ʻia no nā mīkini plastik āpau. Hana ʻia nā mea hoʻomehana alumini i hoʻolei ʻia me ka alumini a i ʻole ke keleawe. ʻO nā hoʻomanawanui mīkini paʻa ma ka ʻili hana o loko a me ke kūkulu ʻana i nā mea hoʻomehana kiʻekiʻe e hōʻoiaʻiʻo i ka hana kiʻekiʻe.
ʻO ka mea hoʻomehana uila alumini i hoʻolei ʻia me ka mea hoʻomehana uila tubular e like me ka ʻāpana hoʻomehana, ua hana ʻia ma ke ʻano o ke kulou ʻana. Hoʻohana nui ʻia ka mea hoʻomehana alumini i hoʻolei ʻia no nā mīkini extrusion a me ka hoʻolei ʻana. Loaʻa iā ia kahi noi ākea ma nā ʻoihana mīkini like ʻole. Hiki i ka mahana hana ke piʻi a hiki i 300C (alumini). I mea e hoʻopaʻa ai i ka wela i hoʻokahi ʻaoʻao ma ka ʻaoʻao injection, ua uhi ʻia nā ʻaoʻao ʻē aʻe o ka huahana e ka paʻa ʻana o ka wela a me nā mea pale wela. No laila he mau pono kona e like me ka ʻenehana holomua, ka paʻa ʻana o ka wela kiʻekiʻe, ke ola lōʻihi, ka pale ʻana i ka haumia, a pēlā aku.
-- Nā lako hana hoʻopili
-- Nā mea hoʻololi wela wai
-- Nā kaola sila hoʻopili
-- Nā pahu extruder palakiko
-- Nā make extrusion plastik
-- Nā mea hoʻomehana Platen
-- Nā lako hana wafer silicone
-- Nā lako pale silika
-- Nā lako hana hoʻoheheʻe wai
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314

















