Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Kāʻei Hoʻomehana Paipu Hoʻokahe |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka nui | 5*7mm |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | 0.5M-20M |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana paipu hoʻokahe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Ka mana okāʻei hoʻomehana paipu hoʻokaheʻo 40W/M, hiki ke hana ʻia nā mana ʻē aʻe, e like me 20W/M, 50W/M, a pēlā aku. A ʻo ka lōʻihi omea hoʻomehana paipu hoʻokahehe 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, a pēlā aku. Hiki ke hana ʻia ka lōʻihi loa he 20M. ʻO ka pūʻolo omea hoʻomehana laina hoʻokahehoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke hoʻoili, ka nui o ka ʻeke i hana ʻia ma ka papa inoa ma mua o 500pcs no kēlā me kēia lōʻihi. | |
Hoʻonohonoho Huahana
He maikaʻi ka hana wai ʻole o ke kāʻei hoʻomehana paipu hoʻokahe, hiki ke hoʻohana ʻia no nā wahi ʻoihana pulu, ʻaʻole pahū nā wahi kinoea a i ʻole nā paipu hoʻokolohua, ka hoʻomehana ʻana o ka pahu a me ka pahu, ka hoʻomehana a me ka insulation, hiki ke ʻōwili pololei ʻia ma luna o ka ʻili o ka ʻāpana wela, maʻalahi ke kau ʻana, palekana a hilinaʻi hoʻi. Kūpono no nā wahi anuanu, ʻo ka hana nui o ka pipeline a me ke kāʻei hoʻomehana uila silicone rubber kūikawā solar ka insulation paipu wai wela, ka hoʻoheheʻe ʻana, ka hau a me ka hau. Loaʻa iā ia nā ʻano o ke kū'ē ʻana i ke anuanu kiʻekiʻe, ke kū'ē ʻana i ke anuanu kiʻekiʻe a me ke kū'ē ʻana i ka ʻelemakule.
Nā Hiʻohiʻona Huahana
ʻO ke kāʻei hoʻomehana pipeline he kāʻei hoʻomehana lōʻihi paʻa palupalu loa me ka mana hoʻolālā kiʻekiʻe, no laila me ka hoʻohana ʻia no ka hoʻopaʻa ʻana i ka wela o ke kāʻei mana mau a me ka insulation, hiki ke hoʻohana ʻia i nā wahi e pono ai ka hoʻomehana ʻana i kekahi mau hihia.
ʻO ka hoʻohana ʻana i nā hana palekana o ke kāʻei hoʻomehana paipu hoʻokahe
(1) I ke kau ʻana, pono e kokoke ka ʻaoʻao mokulele silicone rubber o ke kāʻei hoʻomehana uila o ka pipeline i ka ʻili o ka pipeline waena a me ka pahu, a hoʻopaʻa ʻia me ka lipine alumini.
(2) I mea e hōʻemi ai i ka nalowale o ka wela, pono e hoʻāʻo ʻia ka papa insulation ma waho o ke kāʻei hoʻomehana uila o ka pipeline.
(3) Ua pāpā loa ʻia ke kāʻei hoʻomehana paipu hoʻokahe mai ka hoʻopili ʻana a me ka wili ʻana i mea e pale aku ai i ka pōʻino wela.
Kiʻi Hale Hana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














