| Inoa o ka meaʻai | Kaula Hoʻomehana Paipu Hoʻokahe |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka nui | 5*7mm |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | 0.5M-20M |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana paipu hoʻokahe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Hoʻomaopopo no ka hoʻohana ʻana 1. Mea hoʻomehana paipu hoʻokahehiki ke hoʻomehana pololei ʻia i ka wai a i ʻole i ka lewa. Akā i ka wā e hoʻomaka ai ʻoe e hoʻomehana he ʻano ʻūlū iki ia, he ʻano iki i ka wā mua, a laila nalo aku. 2, kaKaula hoʻomehana paipu hoʻokaheʻO ia iho ka mahana mau, ʻaʻole pono ka thermostat, hiki ke hoʻomehana pololei ʻia, ʻaʻole e hoʻopilikia ka wai a me ka ea i ke ola o ka huahana. ʻO ka palena kiʻekiʻe o ka mahana o kaMea hoʻomehana laina hoʻokahema kahi o 80℃, ʻaʻole ia e hōʻino i ka pipeline. Inā kiʻekiʻe loa ka mahana o 80℃, hiki ke hoʻohana pū ʻia kahi kuapo mahana. | |
Kaula hoʻomehana paipu hoʻokahehe papahana hoʻopaʻa paipu kūpono a me ka anti-freeze, kahi i hoʻohana nui ʻia. ʻO ka gradient mahana o kaMea hoʻomehana hoʻokahehe liʻiliʻi, he lōʻihi ka manawa kūpaʻa wela, a kūpono ia no ka hoʻohana lōʻihi, a ʻo ka wela e pono ai (mana uila) he haʻahaʻa loa ia ma mua o ka hoʻomehana uila.
Mea hoʻomehana laina hoʻokaheLoaʻa iā ia nā pono o ka pono wela kiʻekiʻe, ka mālama ʻana i ka ikehu, ka hoʻolālā maʻalahi, ke kūkulu kūpono a me ke kau ʻana, ʻaʻohe haumia, ke ola lawelawe lōʻihi a pēlā aku. ʻO kāna kumumanaʻo hana, ʻo ia ka hoʻolaha ʻana i kahi nui o ka wela ma o ka media tracing wela, a hoʻohui i ka nalowale o ka pipeline tracing wela ma o ka hoʻololi wela pololei a pololei ʻole paha e hoʻokō i nā koi hana maʻamau o ka hoʻomehana, ka insulation a i ʻole ka anti-freeze.
E paʻahau nā ʻūpā makani o ka peʻahi ma hope o ka hana ʻana o ka mea hoʻolulu no kekahi manawa, a pono e hoʻoheheʻe ʻia i mea e hoʻokuʻu ʻia ai ka wai i hoʻoheheʻe ʻia mai ka hale waihona ma o ka paipu hoʻokahe. Hoʻopaʻahau pinepine ka wai i loko o ka paipu hoʻokahe i ka wā o ke kaʻina hana hoʻokahe ʻana no ka mea aia kekahi hapa o ia mea i loko o ka waihona anu. ʻO ke kau ʻana i kahi uea hoʻomehana i loko o ka paipu hoʻokahe a me ka hoʻomehana ʻana iā ia e hoʻomaʻalahi i ka hoʻokuʻu ʻana o ka wai i ka wā e pau ai ka hau ʻelua mau ala e pale aku ai i kēia pilikia.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













