| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻoheheʻe Paipu Hoʻokahe |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka nui | 5*7mm |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | 0.5M-20M |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana paipu hoʻokahe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻO kapaipu hoʻokahe wai hoʻoheheʻe mea hoʻomehanaka lōʻihi i loaʻa iā mākou he 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, a pēlā aku. Hiki ke hana i ka mana 40W/M a i ʻole 50 W/M; ʻO ka lōʻihi o ke uea kēpau he 1000mm, hiki ke hoʻopilikino ʻia e like me nā koi. | |
Nā mea hoʻomehana paipu hoʻokahe waiua hoʻolālā ʻia e waiho ʻia i loko o nā paipu no ka hoʻokahe ʻana i ka wai mai nā lako hoʻomaʻalili hoʻoheheʻe i hoʻokomo ʻia i loko o nā lumi anuanu. Hana wale lākou i ka wā o nā pōʻaiapuni hoʻoheheʻe.
Nā pono o kahimea hoʻomehana laina hoʻokahee komo pū me ka pono wela nui, ka hoʻohana ʻana i ka ikehu haʻahaʻa, ka maʻalahi o ke kūkulu ʻana a me ke kau ʻana, ka maʻalahi o ka hoʻolālā, ka nele o ka haumia, ke ola lawelawe lōʻihi, a me nā mea hou aku. I mea e hoʻokō ai i nā koi hana maʻamau o ka hoʻomehana ʻana, ka insulation, a i ʻole ka anti-freeze, hana ia ma ka hāʻawi ʻana i kahi nui o ka wela ma o ka media tracing wela a me ka hoʻohui ʻana i ka nalowale o ka pipeline tracing wela ma o ka hoʻololi wela pololei a ʻaʻole pololei paha.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













