Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Laina Hoʻokahe no ka Walk in Freezer |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka nui | 5*7mm |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | 0.5M-20M |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana paipu hoʻokahe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻO ka mana waihona o ka Drain Line Heater no ka Walk in Freezer he 40W / M, hiki ke hana ʻia mākou i nā mana ʻē aʻe, e like me 20W / M, 50W / M, etc. A ʻo ka lōʻihi omea hoʻomehana paipu hoʻokahehe 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, a pēlā aku. Hiki ke hana ʻia ka lōʻihi loa he 20M. ʻO ka pūʻolo omea hoʻomehana laina hoʻokahehoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke hoʻoili, ka nui o ka ʻeke i hana ʻia ma ka papa inoa ma mua o 500pcs no kēlā me kēia lōʻihi. | |
Hoʻonohonoho Huahana
I ka hoʻoilo, haʻahaʻa ka mahana, a maʻalahi ka hoʻopaʻa ʻana a me ka pohā ʻana o ka paipu wai i ke anuanu, kahi e lawe mai ai i ka pilikia a me nā pilikia palekana i nā mea hoʻohana. No laila, i ke kaʻina hana hoʻokomo paipu hoʻolako wai, pono e hoʻohana ʻia ka mea hoʻomehana laina hoʻokahe e hoʻoponopono i kēia pilikia. I kēia manawa, ʻo ke ala maʻamau a maikaʻi loa e hoʻoponopono ai i ka pilikia o ka hoʻopaʻa ʻana i nā paipu wai i ka hoʻoilo, ʻo ia ke kāʻei ʻana i ka mea hoʻomehana laina hoʻokahe no ka hoʻoheheʻe ʻana ma waho o nā paipu. I ka manawa like, ʻo ka mea hoʻoheheʻe laina hoʻokahe anu he lako kūikawā hoʻi no ka hoʻokahe ʻana i ka mālama anu, i haku ʻia me nā kaula hoʻomehana, nā mea hoʻomalu mahana, nā mea ʻike mahana, a me nā mea ʻē aʻe, hiki ke hoʻomehana i ka pipeline i ka wā e hoʻokahe ana, pale i ka pipeline mai ka hau ʻana, a pāʻani pū i kahi hana i ka insulation.
Nā Hiʻohiʻona Huahana
1. E pale i nā paipu mai ka hau ʻana
I ka hoʻoilo, maʻalahi ka hoʻopaʻahau ʻana i nā paipu hoʻokahe wai no ka mālama anu, e hopena ana i ka hoʻokahe wai maikaʻi ʻole a me nā paipu ālai ʻia. Hiki i ka mea hoʻomehana paipu hoʻokahe wai ke hoʻomehana i ka paipu i ka wā e hoʻokahe ana, e pale ana i ka paipu mai ka hau ʻana a me ka hōʻoia ʻana i ka hoʻokahe wai maʻalahi.
2. Mālama wela
Hiki i ka mea hoʻomehana laina Drain ke hoʻomehana i ka pipeline, hana i kahi hana insulation, pale i ka pipeline mai ka overcooling, a pēlā e pale ai i ka pipeline mai ka hōʻino ʻia.
3. E mālama i ka ikehu
Hiki i ka mea hoʻomehana laina hoʻoheheʻe ke hoʻomehana i ka paipu, hoʻemi i ka hana o ka pamu hoʻokahe wai, a pēlā e mālama ai i ka ikehu.
4. E hoʻolōʻihi i ke ola lawelawe o ka pipeline
Hiki i ka mea hoʻomehana laina paipu hoʻokahe ke mālama i ka paipu mehana a me ka anti-freeze, no laila e hoʻolōʻihi ai i ke ola lawelawe o ka paipu.
Kiʻi Hale Hana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














