Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Uea Hoʻomehana ʻĀpana Silicone Rubber no ka Defrosting |
| Mea Hoʻokaʻawale | ʻO ka laholio silikona |
| Anawaena uea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | i hoʻopilikino ʻia |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | uea hoʻomehana hoʻoheheʻe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻO ka hoʻoheheʻe ʻanaka lōʻihi o ke kaula hoʻomehana pahu hau, hiki ke hoʻopilikino ʻia ke anawaena o ka uila a me ka mana e like me ka mea e pono ai. Hiki ke koho ʻia ke anawaena o ka uea he 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, a me 4.0mm. Hiki ke ulana ʻia ka ʻili o ka uea me ke aniani firber, alumini a i ʻole ke kila kila. ʻO kamea hoʻomehana uea hoʻoheheʻehiki ke sila ʻia ka ʻāpana hoʻomehana me ka mea hoʻohui uea alakaʻi me ke poʻo laholio a i ʻole ka paipu shrinkable pālua, hiki iā ʻoe ke koho e like me kāu mau pono hoʻohana ponoʻī. | |
Hoʻonohonoho Huahana
Uea hoʻomehana uila silicone rubberhe uea hoʻomehana uila i hoʻopaʻa ʻia me kahi uea alloy kū'ē ma kahi uea fiber glass core ma ke ʻano he Element Hoʻomehana a ua uhi ʻia me kahi mea silicone rubber pale wela palupalu ma ka papa waho. Loaʻa i kona papa insulating ke kūpaʻa wela maikaʻi loa a hiki ke hoʻohana ʻia no nā manawa lōʻihi ma 150 °C me ka aneane ʻole o ka loli i ka hana a hiki ke hoʻohana mau ʻia no 10,000 mau hola ma 200 °C. He kūpono ka uea hoʻomehana silicone rubber mōlina puka no ka hoʻohana lōʻihi ma kahi mahana ma waena o -60 ~ 180 °C, a i ka wā ʻaʻole iʻoi aku ka nui o ka mana ma mua o 40 W / m. ʻO kauwea hoʻomehana laholio siliconeHe mea lapalapa akā hiki ke hoʻopau ponoʻī. No ka mea, ʻaʻohe halides organik i loko o ka silicone rubber, ʻaʻole ia e hoʻokuʻu i ka uahi a i ʻole nā kinoea ʻawaʻawa i ka wā e puhi ai. He kūpono ia no nā noi pale ahi like ʻole a hoʻohana nui ʻia i nā mīkini home, nā mālama ola kino, nā lako nani, nā mīkini a me nā lako, ka ʻoihana kemika, nā ʻoihana hana plastik, a pēlā aku.
Nā Ala e Hoʻohui ai i ke Kaula Hoʻomehana Rubber Silicone
1. Hoʻopaʻa ʻia ka pilina ma waena o ke kaula hoʻomehana a me ka ʻaoʻao anu alakaʻi (uea alakaʻi) me ka hoʻoheheʻe silicone, a pono e hoʻokaʻawale ʻia ke kaula alakaʻi me ka silicone.
2. Hoʻopaʻa ʻia ka pilina ma waena o ke kaula hoʻomehana a me ka ʻaoʻao anu alakaʻi (uea alakaʻi) me kahi paipu hoʻēmi wela.
3. ʻO ka pilina ma waena o ke kaula hoʻomehana a me ka welau anu alakaʻi (uea alakaʻi) he anawaena like me ke kaula. Ua hōʻailona ʻia nā welau hoʻomehana a me ke anu me nā code kala. ʻO ka pōmaikaʻi, ʻo ia ka anawaena like o ka hui me ke kino o ke kaula, a he maʻalahi ke ʻano.
Kiʻi Hale Hana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













