Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | ʻĀpana Hoʻoheheʻe Hau ʻĀpana Hoʻoluʻu Tubular Heater |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kamea hoʻomehana tubular ʻāpana hoʻoluʻuhoʻohana ʻia no ka ea anuanu a me ka defrosting freezer/frigerator, ua hahai ka lōʻihi o ka paipu i kāu nui o ka ea anuanu, hiki ke hoʻopilikino ʻia kā mākou mea hoʻomehana defrost āpau e like me ka mea e pono ai. ʻO kapaipu hoʻomehana hoʻoheheʻe lumi anuhiki ke hana ʻia ke anawaena he 6.5mm, 8.0mm a me 10.7mm, hiki ke hoʻopilikino ʻia ke ʻano a me ka nui e like me nā koi a ka mea kūʻai aku.mea hoʻomehana hoʻoheheʻehiki ke hoʻohui ʻia ka paipu i ke kikowaena, e like me ke kikowaena 6.3mm a i ʻole ke kikowaena wahine/kāne. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO nā ʻāpana mua o kanā mea hoʻomehana tubular e hoʻoheheʻe anaʻo ia ka pauka magnesium oxide i hoʻololi ʻia, ka paipu kila kila, a me ke kaula hao electromagnetic. Ua hoʻopiha ka pauka magnesium oxide i ka hakahaka i waiho ʻia e ke kaula hoʻomehana uila, kahi i hoʻolaha ʻia ma ke kikowaena o ka paipu kila kila a he conductivity thermal maikaʻi a me ka insulation. I ka manawa pinepine, hoʻohana ʻia nā sila silicone a i ʻole ceramic ma nā ʻaoʻao ʻelua o ka nozzle. Ma muli o nā pono o ka hoʻohana ʻana, kamea hoʻomehana hoʻoheheʻe hauhiki ke kulou ʻia ka paipu i nā ʻano like ʻole. He māmā a maʻalahi hoʻi e hoʻouka a wehe. Me kona pae kiʻekiʻe o ka automation, ʻo kapaipu hoʻomehana lumi anuhiki ke hoʻopilikino ʻia i nā pono o kēlā me kēia mea kūʻai. Eia kekahi, ua hoʻohui ʻia ka pauka magnesium oxide wela kiʻekiʻe i ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe hau i ka wā e hana ana, e pale ana i ka hoʻouka ʻia ʻana o ka insulation ʻili i ka wā e hoʻomehana ai ka paipu me ka uila.
Mea Hoʻomehana Defrost no ke Kumu Hoʻohālike Air-cooler
Hoʻohana Huahana
ʻO kapaipu hoʻomehana hoʻoheheʻe hauhe lōʻihi ke ola lawelawe, he pale maikaʻi a me ke kūpaʻa wai. ʻO ka mea paipu waho he kila kila 304, he kūpaʻa maikaʻi i ka pala, hana paʻa, hana uila kiʻekiʻe, hiki ke hoʻouka nui ʻia, au liki liʻiliʻi, kūpono no ka hana defrosting o ka chiller, ka pahu hau, ka pahu hau a me nā lako hoʻomaʻalili ʻē aʻe. ʻO ka hoʻolālā opaipu hoʻomehana hoʻoheheʻenoʻonoʻo i ka waiwai sila i kahi hana anu a pulu. Hoʻohana ʻia ka sila kaomi ʻana o ka laholio a i ʻole ka paipu hoʻēmi wela pālua e hoʻēmi, e hōʻoia i ka hoʻohana maʻamau i nā lako hoʻopaʻa.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














