| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Hoʻoheheʻe Hau Hale kūʻai anu Paipu Hoʻomehana |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kapaipu hoʻomehana hoʻoheheʻe hale kūʻai anuhiki ke hana ʻia ke ʻano U, ka paipu pololei pālua, ua hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi a me ka mana e like me nā koi o ka mea kūʻai aku. Hiki ke koho ʻia ke anawaena Tube 6.5mm a i ʻole 8.0mm. ʻO ka mana o kapaipu hoʻomehana hoʻoheheʻeʻo ka maʻamau he 300-400W no ka mika, a ua hoʻopaʻa ʻia ka ʻāpana hoʻohui o ka paipu hoʻomehana a me ka laina puka me ke kaomi wela poʻo laholio, kahi i ʻoi aku ka maikaʻi o ke kūpaʻa wai. | |
Mea hoʻomehana hoʻoheheʻe hale kūʻai anuhe mea hoʻomehana i hoʻohana ʻia e pale i ka hau a me ka hau ʻana, hoʻohana pinepine ʻia i ka refrigeration, hau ʻana, ea hoʻoluʻu, nā pahu hau a me nā kahua ʻē aʻe. ʻO kapaipu hoʻomehana hoʻoheheʻeua hana nui ʻia me ka paipu kila kila, ka uea hoʻomehana uila a me ka pauka magnesium oxide i hoʻololi ʻia i ka crystalline, hiki ke hoʻokiʻekiʻe koke i ka mahana o ka ʻili e pale ai i nā kulu wai mai ka hau ʻana a me ka hoʻokumu ʻana o ka hau. ʻO ka lōʻihi, ke ʻano a me ka nui o kamea hoʻomehana hoʻoheheʻehiki ke hoʻopilikino ʻia e like me nā pono o ka mea kūʻai aku. ʻO kamea hoʻomehana hoʻoheheʻe hauhiki ke hoʻomehana ʻia ma ke ana wela kiʻekiʻe. Ma hope o ka hoʻomehana ʻana, he ʻōmaʻomaʻo ʻeleʻele ka ʻili o ka ʻōmole hoʻomehana.
ʻO nā kikoʻī o kapaipu hoʻomehana hale kūʻai anuua hoʻoholo nui ʻia e ke anawaena o ka paipu, ka lōʻihi, ke anakahi uila, ka mana a me nā palena ʻē aʻe.
1. Ke anawaena o ka paipu: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku.
2. Lōʻihi: E like me ke ʻano o ka noi maoli e hoʻoholo ai, ʻoiai e noʻonoʻo ana i ka mamao ma waena o nā ʻāpana a me nā koi hoʻonohonoho.
3. Anakahi uila: ma ke ʻano laulā 110V a i ʻole 220V.
4, mana: e like me ka pono e hoʻomehana i ka wahi a hoʻoholo i ka loli o ka mahana, ma ke ʻano maʻamau ma waena o 300-400W/m.
Hiki ke hoʻoponopono ʻia a helu ʻia nā palena i luna e like me ka noi kikoʻī e hoʻokō ai i nā pono o nā ʻano like ʻole.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













