| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Tubular Defrost |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm a pēlā aku. |
| Mana | 300-400W no ka mika |
| Ka lōʻihi | Hoʻopilikino ʻia |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Mea paipu | SS304,SS316 |
| Papa palekana | IP00 |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke ʻano, ka nui, ka mana/voltage a me ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi o ka mea hoʻomehana tubular defrost e like me nā koi o ka mea kūʻai aku, ʻaʻohe kūlana maʻamau i kā mākou waihona a pono e hoʻopilikino ʻia i ka wā e kau ai i ke kauoha. ʻO ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe ma kahi o 300-400W no ka mika no ka hoʻoheheʻe ʻana, ʻo ke ʻano o ka mea hoʻomehana defrsot he pololei, ʻano U, ʻano AA a me nā ʻano kūikawā ʻē aʻe. | |
ʻAʻole like ka mahana o ka ʻili i ʻae ʻia e nā mea paipu like ʻole, e like me ke kila kila 304 450-500 degere, 321 kila kila ma lalo 700 degere, 310S kila kila 900 degere ma lalo; ʻO ka mea like a me ka mana, ʻaʻole like ka mahana o ka ʻili o ka medium, 304 kila kila e hoʻolapalapa ana i ka wai, ʻo ka mahana o ka ʻili o ka paipu wai e hoʻolapalapa ana ma kahi o 106 ° C, a hiki i ka mahana o ka ea hoʻomehana ke kokoke i 450 ° C, ua ʻōlelo ʻia e hoʻohana i ka mahana o ka alumini hoʻoheheʻe hoʻomehana ma lalo o 380 ° C, a kiʻekiʻe ka mahana o ka alumini e hoʻololi a heheʻe paha; Ma lalo o ka mea like a me ka medium, ʻo ka paipu hoʻomehana uila me ka mana kiʻekiʻe he wikiwiki ka hoʻomehana a me ka mahana kiʻekiʻe.
Pono ka hana ʻana i ka paipu hoʻomehana defrost i nā mea e like me ke paipu kila, ka mea hoʻopihapiha, ke uea hoʻomehana uila, ke koʻokoʻo kēpau, ke kāpili sila, ke uea wela kiʻekiʻe a pēlā aku. Hana mākou i ke uea kū'ē i ke ʻano wili e like me ka mīkini wili uea hoʻokahi hana e hōʻoia i ka mamao wili like. Hoʻopili i ke koʻokoʻo kēpau a me ke uea kū'ē, a hoʻopiha i ka pauka magnesia me kahi mea hoʻopihapiha. Hoʻopaʻa ʻia ka paipu ma hope o ka hoʻopiha ʻana i ka pauka. Hoʻohana mākou i ka mīkini hoʻēmi paipu e hoʻopaʻa a hana, e hoʻopaʻa i ke uea kū'ē a me ka pauka magnesium oxide e hoʻopaʻa ai, e hōʻoia i ka insulation ma waena o ke uea hoʻomehana uila a me ka ea, a ʻaʻole e haʻalele ke kūlana waena a hoʻopā i ka paia paipu. A laila kulou i ke ʻano a ka mea kūʻai aku e makemake ai.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













