| Inoa o ka meaʻai | Paipu Mea Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ka mea hoʻomehana JINGWEI ka mea hana mea hoʻomehana hoʻoheheʻe ʻoihana, he ʻoi aku ma mua o 25 mau makahiki o kā mākou hana ma ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe i hana ʻia me ka hoʻopilikino ʻana, ke ʻano i loaʻa iā mākou ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe paipu hoʻokahi, ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe paipu pālua (AA TYPE). ʻano U, a i ʻole kekahi ʻano hana kūikawā ʻē aʻe. ʻO ka mana o ka paipu hoʻomehana defrot ma kahi o 300-400W no ka mika, a hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mana e like me nā koi. E hoʻohana mākou i ke ala sila e ka paipu a me ke kaula alakaʻi i hoʻopili ʻia, ʻo kēia ala ka hana wai maikaʻi loa. | |
ʻO ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe he mea hoʻomehana uila i hoʻolālā ʻia a hoʻomohala ʻia no nā ʻano lako hoʻomaʻalili āpau e like me ka mālama anu, ka mālama anu, nā keʻena hōʻikeʻike, nā keʻena mokupuni a pēlā aku. Hiki ke kau pono ʻia ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe ma nā ʻēheu o ka mea hoʻoluʻu ea a me ka condenser, a me ke chassis o ka mea hōʻiliʻili wai, e hoʻopau i ka hana hoʻoheheʻe.
Loaʻa i ka paipu hoʻomehana defrost ka hopena defrost a me ka hoʻomehana maikaʻi, nā waiwai uila paʻa, ke kūpaʻa insulation kiʻekiʻe, ke kūpaʻa corrosion, ke kūpaʻa ʻelemakule, ka nui o ka overload capacity, ke au leakage liʻiliʻi, paʻa a hilinaʻi hoʻi, ke ola lawelawe lōʻihi.
Hana ʻia nā mea hoʻomehana hoʻoheheʻe me ka incolo840, 800, ke kila kila 304, 321, 310S, ka uhi alumini a me nā mea ʻē aʻe. Nui nō hoʻi nā koho hoʻopau like ʻole i loaʻa (e like me ke poʻo laholio, ka paipu hiki ke hoʻēmi ʻia). Hiki ke hoʻopilikino ʻia nā mea hoʻomehana hoʻoheheʻe i nā ʻano a me nā nui like ʻole e like me nā koi o ka mea kūʻai aku.
1. Hoʻohana nui ʻia nā ʻōmole hoʻomehana hoʻoheheʻe i nā lako hoʻomaʻalili e like me nā mea hoʻomaʻalili ea, nā pahu hau, nā pahu hau, a pēlā aku.
2. Loaʻa ka pale maikaʻi a pale i ka wai.
3. ʻO ka hana ʻana o ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe e hoʻohana maʻamau i ke kila kila 304 ma ke ʻano he mea paipu waho, kahi i loaʻa ka pala maikaʻi.
4. Ma keʻano laulā, ua hoʻohana ʻia ka mea hoʻomehana defrost i ka mālama ʻana i ka makū o ka umu, he beige ke kala, hiki ke hoʻomehana ʻia i ke ana wela kiʻekiʻe, ʻeleʻele a ʻōmaʻomaʻo ʻeleʻele paha ke kala o ka ʻili o ka paipu hoʻomehana uila.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













