| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Defrost no Evaporator |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| ʻAno paipu | pololei, ʻano U, A-Atype, a me ke ʻano maʻamau |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | mea hoʻomehana hoʻoheheʻe no ka evaporator |
| ʻO ke poʻo laholio | 9.0mm, 9.5mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | ʻo ke kūlana maʻamau he 800mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| 1. ʻO ke anawaena o ka paipu Defrost Heater no ka Evaporator he 6.5mm, 8.0mm a me 10.7mm ko mākou; 2. ʻO ke ʻano o ka mea hoʻomehana defrost i loaʻa iā mākou ke ʻano pololei, ʻano AA, ʻano U a me kekahi ʻano maʻamau ʻē aʻe; 3. ʻO ke anawaena o ke poʻo ʻōpala hoʻomehana defrost he 9.0mm a me 9.5mm a me 11mm; 4. ʻO 800mm ke kaula alakaʻi o ka mea hoʻomehana tubular defrost, ʻo kēia kā mākou lōʻihi maʻamau; Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi o ka uea; 5. He kūpono ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe no ka mea hoʻoluʻu ʻāpana no DD15, DD22, DD30/40, DD60/80, DD100, DD120, a pēlā aku. He ʻokoʻa ka lōʻihi o ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe o nā ʻano hoʻohālike mea hoʻoluʻu ʻāpana like ʻole, a hiki ke hoʻopilikino ʻia ka nui e like me nā koi o ka mea kūʻai. 6. Hiki ke annealed ka mea hoʻomehana defrost, hiki iā ʻoe ke kulou i kekahi ʻano e ʻoe iho, he ʻōmaʻomaʻo ʻeleʻele ke kala o ka paipu ma hope o ka annealing. | |
ʻO nā mea hoʻomehana hoʻoheheʻe hau i hoʻolālā pono ʻia no nā pahu hau pāʻoihana a me nā evaporators, hāʻawi i ka maikaʻi loa o ka papa, ka hoʻopilikino a me ka pale e hōʻoia i kahi hopena hoʻoheheʻe maikaʻi i nā wahi hau paʻa.
ʻO ka mea hoʻomehana defrosting ka mea nui i hana ʻia i ke kila kila 304, a ʻo ka sila ʻana o ka paipu i hana nui ʻia i ka paipu i hoʻoheheʻe ʻia a i ʻole ka ʻōmole hiki ke hoʻemi ʻia; ʻO ke ana uila a me ka wattage o ka mea hoʻomehana Defrost e like me nā kikoʻī o ka mea kūʻai aku;
1. Mea maikaʻi: Hana pono ʻia mai nā paipu SS a chrome paha kiʻekiʻe, e hōʻoiaʻiʻo ana i ke kūpaʻa a me ka hoʻoheheʻe pono ʻana i kahi ʻoihana.
Nā koho hoʻoheheʻe hopena: He silicone i hoʻoheheʻe akamai ʻia nā wēlau o ka paipu e hāʻawi i ka resiliency i nā ʻano ʻoihana koi.
2. Nā hoʻonā uwea maʻamau: Hoʻopilikino ʻia nā pilina pololei, nā mea hoʻomehana e hoʻokō i nā kikoʻī kūikawā o nā koi hoʻomaʻalili kalepa.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














