| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Defrost no ka Pahu |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 10.7mm |
| ʻAno | ʻAno U |
| Mana | 750W |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Uila uila | 230V |
| Ke alakaʻi o ka paipu | 980mm |
| Kāpena | 25pcs hoʻokahi pahu |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| Ua hoʻolālā hou ʻia ka mea hoʻomehana defrost e hoʻoponopono i ka pilikia o ka hopena hoʻomaʻalili maikaʻi ʻole i hoʻokumu ʻia e ka paʻakikī o ka hoʻoheheʻe ʻana i nā pahu hau like ʻole a me nā keʻena pahu hau. Hana ʻia ka ʻāpana mea hoʻomehana defrost i ka paipu kila kila. E like me nā koi o ka mea hoʻohana, hiki ke kulou ʻia nā wēlau ʻelua i kekahi ʻano. Hiki ke hoʻokomo maʻalahi ʻia i loko o ka pepa o ka peʻahi anuanu a me ka condenser, ʻo ka lalo e hoʻoheheʻe ʻia e ka uila i loko o ka pā hōʻiliʻili wai. | |
Loaʻa i ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe nā hiʻohiʻona e like me ka hopena hoʻoheheʻe maikaʻi, ka ikaika uila kiʻekiʻe, ka pale ʻana maikaʻi, ke kūpaʻa, ka pale ʻana i ka palaho a me ka ʻelemakule, ka mana overload ikaika, ka liʻiliʻi o ke kahe ʻana o ke au, ke kūpaʻa maikaʻi a me ka hilinaʻi, ke ola lawelawe lōʻihi, a pēlā aku.
Ua lanakila ke poʻo Rubber i ka palapala Sila Nui aupuni. He pae kiʻekiʻe ia o ka palekana, ka hilinaʻi e sila ana a me ka pale ʻana i ka pulu.
--- Hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke, 25pcs no ka pahu pepa
--- 500pcs (20cartons) no hoʻokahi hihia lāʻau
--- 700pcs (28 pahu pepa) no hoʻokahi pahu lāʻau
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













