| Inoa o ka meaʻai | ʻO ka mea hoʻomehana paipu alumini Evaporator i hoʻopilikino ʻia DA81-01691A |
| Mea Hana | paipu alumini + uea hoʻomehana silicone |
| Anawaena o ka paipu | 4.5mm, 6.5mm |
| Uila uila | 110V-240V |
| Mana | i hoʻopilikino ʻia |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia e like me ke kaha kiʻi a ka mea kūʻai aku |
| ʻAno kikowaena | i hoʻopilikino ʻia |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | i hoʻopilikino ʻia |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Palapala hōʻoia | CE |
| 1. Hana ʻia ka Evaporator Aluminum Tube Heater ma hope o ke kaha kiʻi a ka mea kūʻai aku a i ʻole nā laʻana kumu, ʻo JW heater ka hale hana a me ka mea hana, hiki ke hoʻopilikino ʻia kā mākou mea hoʻomehana āpau, a ʻaʻohe o mākou waihona o ka mea hoʻomehana paipu alumini. 2. Inā loaʻa i ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe alumini ke kikowaena, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i ka helu kumu hoʻohālike kikowaena; a inā loaʻa iā ʻoe nā koi o ka pūʻolo, pono hoʻi e hoʻomaopopo iā mākou ma mua o ka nīnau ʻana. 3. Loaʻa iā mākou he 5 mau hiʻohiʻona i hoʻokuʻu ʻia aku i ka mākeke ʻAigupita, a he 3 mau hiʻohiʻona nō hoʻi o ka mea hoʻomehana pepa alumini, inā loaʻa iā ʻoe kekahi hāʻawi o kēia mau mea hoʻomehana, hiki ke hoʻouna ʻia mai iā mākou no ka ʻōlelo i kēlā me kēia manawa. | |
Hoʻohana pinepine ʻia ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe alumini no ka pahu hau e mālama i ka wela a hoʻoheheʻe i nā pahu hau, nā pahu hau, a me nā lako uila ʻē aʻe. Loaʻa iā ia kahi manawa wela wikiwiki, kaulike, palekana, a hiki ke hoʻoponopono ʻia no ka mahana me ka hoʻohana ʻana i kahi thermostat, ka nui o ka mana, ka insulation, ke kuapo mahana, a me nā kūlana hoʻolaha wela. Hoʻohana nui ʻia kēia mau mea no ka wehe ʻana i ka hau mai nā pahu hau, ka hoʻopaʻa ʻana, a me nā lako uila ʻē aʻe e makewai ana i ka mana.
Hoʻohana ka ʻāpana hoʻomehana paipu alumini i ka paipu alumini ma ke ʻano he mea lawe wela. E hoʻokomo i ka ʻāpana uea hoʻomehana i loko o ka paipu alumini e hana i nā ʻāpana ʻano like ʻole.
Ke anawaena o ka paipu alumini: Ø4, Ø4.5, Ø5, Ø6.35
Hoʻohana nā mīkini liʻiliʻi he nui me nā mana hoʻomehana uila, e like me nā microwaves, nā ea hoʻoluʻu, nā mīkini holoi, nā pahu hau, nā mea hana waiū soy, nā mea hoʻomehana wai uila, a me nā mea hoʻomehana wai solar, i kēia ʻano mea hoʻomehana uila.No nā kumu hoʻoheheʻe hau, hiki ke hoʻokomo maʻalahi ʻia i loko o nā ʻēheu condenser a me ka mea hoʻoluʻu ea.
ʻO nā hiʻohiʻona o ka paipu hoʻomehana alumini e komo pū me ke ola lawelawe lōʻihi, ke au liki liʻiliʻi, ka mana overload kiʻekiʻe, ke kūpaʻa insulation kiʻekiʻe, ke kūpaʻa i ka corrosion, ka anti-aging, ke kūpaʻa a me ka hilinaʻi, a me ka hopena hoʻomehana defrost maikaʻi.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.













