| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Rubber Silicone Maʻamau |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Mānoanoa | 1.5mm |
| Uila uila | 12V-230V |
| Mana | i hoʻopilikino ʻia |
| ʻAno | Poepoe, huinahā, huinahā, a pēlā aku. |
| Hoʻopili 3M | hiki ke hoʻohui ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | Pale Hoʻomehana Lahopa Silicone |
| Termianl | Hoʻopilikino ʻia |
| Pūʻolo | pahu pepa |
| Nā ʻāpono | CE |
| Aia i loko o ka Silicone Rubber Heater ka pad hoʻomehana silicone rubber, ka mea hoʻomehana crankcase, ka mea hoʻomehana paipu hoʻokahe, ke kāʻei hoʻomehana silicone, ka mea hoʻomehana home brew, ka uea hoʻomehana silicone. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke kikoʻī o ka pad hoʻomehana silicone rubber e like me nā koi o ka mea kūʻai aku. | |
ʻElemene hoʻomehana laholio siliconehe ʻano ʻāpana ʻili uila palupalu i haku ʻia me ke kūpaʻa wela kiʻekiʻe, ka conductivity wela kiʻekiʻe, ka hana insulation maikaʻi, ka rubber silicone ikaika maikaʻi, ka mea i hoʻoikaika ʻia i ka fiber pale wela kiʻekiʻe a me ke kaapuni ʻili hoʻomehana metala. ʻO nā ʻāpana nui opā hoʻomehana laholio siliconee hoʻokomo i ʻelua ʻāpana lole fiber aniani a me ʻelua ʻāpana o ka silica gel i paʻi ʻia, hana i kahi kino hoʻomehana maʻalahi, hiki ke hoʻolālā ʻia ke ʻano e like me nā pono, hana i ka hoʻoili wela i kekahi wahi e pono ai ke hoʻomehana ʻia.mea hoʻomehana moena laholio siliconeʻO ka mānoanoa maʻamau he 1.5mm, he palupalu maikaʻi, hiki ke hoʻopili pono me ka mea i wela ʻia.
1. Ikaika kino maikaʻi loa a me nā waiwai palupalu, hiki ke hoʻopili maikaʻi ʻia me nā ʻano like ʻole o nā mea i hoʻomehana ʻia.
2. Hiki ke hana ʻia i kekahi ʻano, me ke ʻano ʻekolu-dimensional, hiki ke mālama ʻia no nā ʻano lua like ʻole no ka hoʻokomo maʻalahi.
3. Māmā ke kaumaha, hiki ke hoʻololi i ka mānoanoa ma kahi ākea (ʻo ka mānoanoa liʻiliʻi he 0.5mm wale nō), liʻiliʻi ka mana wela, hiki ke hoʻokō i ka wikiwiki o ka hoʻomehana a me ka pololei o ka kaohi wela kiʻekiʻe.
4. Kūpaʻa maikaʻi i ka wā a me ke kūpaʻa ʻana i ka wā kahiko, ʻoiai ʻo ka mea hoʻopaʻa ʻili o ka ʻili uila thermal hiki ke pale pono i ka haki ʻili o ka huahana a hoʻonui i ka ikaika mechanical, hoʻolōʻihi nui i ke ola lawelawe o ka huahana.
Mea hoʻomehana pad laholio siliconehe ākea loa nā noi, pili i nā manawa āpau e pono ai ka hoʻomehana a i ʻole ka insulation thermal, nā ʻoihana kemika e like me ka ʻoihana petrochemical, ka meaʻai ma ka ʻoihana hana pia a me ka ʻoihana kaʻa, hoʻokolohua, ka mea kanu mana nuklea, ka ʻenekinia mechanical, nā kahua offshore, ka ʻenekinia palekana kaiapuni. Eia kekahi,pale hoʻomehana siliconehoʻohana ʻia nō hoʻi no ka hoʻomehana ʻana a me ka hoʻokaʻawale ʻana i nā lako lapaʻau.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314




