Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Tubular Finned Maʻamau |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, a pēlā aku |
| ʻAno | Pololei, ʻano U, ʻano W, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Finned |
| Kikowaena | Poʻo laholio, flange |
| Ka lōʻihi | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE, CQC |
| ʻO ke ʻano o ka mea hoʻomehana finned tubular a mākou e hana mau ai ma ke ʻano pololei, ʻano U, ʻano W, hiki iā mākou ke hoʻopilikino i kekahi mau ʻano kūikawā e like me ka mea e pono ai. Koho ka hapa nui o nā mea kūʻai aku i ke poʻo paipu e ka flange, inā ʻoe e hoʻohana i nā mea hoʻomehana finned ma ka unit cooler a i ʻole nā lako defrsoting ʻē aʻe, hiki paha iā ʻoe ke koho i ke sila poʻo e ka silicone rubber, ʻo kēia ala sila ka mea pale wai maikaʻi loa. | |
Hoʻonohonoho Huahana
Hoʻohana ka ʻāpana hoʻomehana tubular Finned i ka wili mechanical, a ʻo ka ʻili pili ma waena o ka peʻe radiating a me ka paipu radiating he nui a paʻa, e hōʻoia i ka hana maikaʻi a paʻa o ka hoʻoili wela. He liʻiliʻi ke kū'ē ʻana o ka ea, kahe ka mahu a i ʻole ka wai wela ma o ka paipu kila, a hoʻoili ʻia ka wela i ka ea e hele ana ma o nā peʻe ma o nā peʻe i ʻōwili paʻa ʻia ma ka paipu kila e hoʻokō i ka hopena o ka hoʻomehana a me ka hoʻoluʻu ʻana i ka ea.
Koho i ke ʻano
Nā Hoʻohana Huahana
Hoʻohana nui ʻia ka mea hoʻomehana paipu finned no ka hoʻomehana ʻana i ka ea i loko o ka ʻōnaehana hoʻomaloʻo a ʻo ia ka lako nui i loko o ka hāmeʻa ea wela. Hiki i ka mea wela i hoʻohana ʻia i loko o ka radiator ke mahu a i ʻole ka wai wela, a i ʻole ka ʻaila hoʻoili wela. ʻO ke kaomi hana o ka mahu ma ke ʻano maʻamau ʻaʻole ʻoi aku ma mua o 0.8Mpa, ʻo ka mahana o ka ea wela ma lalo o 170°C.
1. Hoʻohana ʻia nā mea hoʻomehana ʻēheu tubular no ka mea hoʻomehana ea, e like me nā mea hoʻomehana duct ea, ka mea hoʻomehana lewa, ka umu, ka mea hoʻomaloʻo, a pēlā aku.
2. Hāʻawi nā mea hoʻomehana ʻōwili ʻōwili kila kila kila i ka pale ʻana i nā kaiapuni ea ʻino.
3. Hoʻopilikino i ka nui, ka mea uhi, watt, voltage, e like me nā noi.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














