| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Crankcase no ka Compressor |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka laulā | 14mm, 20mm, 25mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | Hoʻopilikino ʻia |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau. |
| Uila uila | 12V-230V |
| Mana | Hoʻopilikino ʻia |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana pahu crank |
| Kumu hoʻohālike kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻO kakāʻei hoʻomehana pahu crankcasehoʻohana nui ʻia no ka compressor ea conditioner, ka defrosting paipu hoʻokahe a me ka air cooler. Hiki ke koho ʻia ka laulā he 14mm, 20mm, 25mm, a pēlā aku. | |
I loko o nā ʻāpana haʻahaʻa haʻahaʻa, ma muli o ka ʻokoʻa o ke kaomi ma hope o ka pani ʻia ʻana o ka compressor, neʻe mālie ka refrigerant i loko o ka pipeline a me ka ʻōnaehana i ka pahu ʻaila o ka compressor a hoʻopili ʻia me ka ʻaila, a laila e hoʻōki i ka compressor. Ke hoʻomaka koke ka compressor, e hoʻokuʻu ka vortex evaporating refrigerant i ka ʻaila i loko o ka compressor, e hopena ana i ka nele o ka ʻaila a i ʻole ka haʻalulu wai. ʻO ka haʻalulu ʻaila pōkole o ka compressor e hana i ka ʻaʻahu bearing, a me ke au eddy i nā hihia koʻikoʻi. No laila, ua ʻōlelo ʻia e hoʻolako i ka compressor me kahikāʻei hoʻomehana pahu crankcase.
Kāʻei hoʻomehana crankcasekoho: ua ʻōlelo ʻia ʻo 70W no 2 ~ 7 mau ʻāpana; ua ʻōlelo ʻia ʻo 8 ~ 15 mau ʻāpana e hoʻolako ʻia me 90W; ua ʻōlelo ʻia ʻo 130W no 20-30 mau ʻāpana.
1. E kulou a hoʻoluliluli me ke kūʻokoʻa e like me nā pono o ka mea hoʻomehana, a he liʻiliʻi ka noho ʻana o ka hakahaka
2. Hoʻonohonoho maʻalahi a wikiwiki hoʻi
3. Uhi ʻia ke kino hoʻomehana me ka insulator silicone, he palupalu a pale loa i ka makū.
4. Hiki ke hana ʻia e like me kona lōʻihi e pono ai
5. ʻO ka hopena anu koʻikoʻi
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













