| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Crankcase Compressor |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka laulā | 14mm, 20mm, 25mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | Hoʻopilikino ʻia |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau. |
| Uila uila | 12V-230V |
| Mana | Hoʻopilikino ʻia |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana pahu crank |
| Kumu hoʻohālike kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻO kaKāʻei Hoʻomehana CompressorHoʻohana ʻia no ka crankcase o ka ea conditioner, ʻo ke kāʻei hoʻomehana crankcase he 14mm a me 20mm kā mākou, hiki ke hana ʻia ka lōʻihi o ke kāʻei ma hope o kou puni Crankcase. Hiki iā ʻoe ke hahai i ka lōʻihi o kou kāʻei a me ka mana e koho i ka laulā hoʻomehana crankcase kūpono. | |
Kāʻei hoʻomehana crankcasehe huahana uila, hoʻohana nui ʻia i nā ʻano crankcase like ʻole i ka ʻoihana ea a me ka refrigeration, ʻo kāna hana nui ka pale ʻana i ka hui ʻana o ka refrigerant a me ka ʻaila hau. Ke hāʻule ka mahana, e hoʻoheheʻe koke ka refrigerant i loko o ka ʻaila refrigerated, e hoʻoulu ai i ka refrigerant kinoea e hoʻopili i loko o nā paipu, a hōʻiliʻili i ke ʻano wai i loko o ka crankcase. Inā ʻaʻole i mālama ʻia i ka manawa, hiki i kēia ke hana i ka hāʻule ʻana o ka compressor lubrication, a hōʻino i ka crankcase a me ke koʻokoʻo hoʻohui. No laila, ʻo kakāʻei hoʻomehana pahu crankcaseua hoʻolālā ʻia e pale aku i kēia mai ka hana ʻana ma o ka hoʻomehana ʻana, e hōʻoia i ka hana maʻamau o ka compressor a hoʻolōʻihi i ke ola lawelawe.
1. ʻO ka lōʻihi o ka hoʻolālā, ka uila i helu ʻia, ka mana o kamea hoʻomehana pahu crank( ʻaʻole iʻoi aku ma mua o 100W no ka mika), ua hoʻoholo ʻia ka lōʻihi o ka puka mana e ka mea hoʻohana.
2. mea hoʻomehana pahu crankcase siliconehiki ke hana maʻamau i ka mahana ambient mai -30 ℃ a i +180 ℃, a ʻo ka haʻahaʻa o ka ea a puni ʻaʻole iʻoi aku ma mua o 90% (mahana 25 ℃).
3. ʻO ke ana uila hana he 187V a i 242V 50Hz.
4. Ma lalo o nā kūlana maʻamau (25℃) ʻo ka ʻokoʻa kū'ē DC he emi ma mua o ±7% o ka waiwai maʻamau.
5. ʻO kamea hoʻomehana pahu compressorPono e like ka mahana hana o ka ʻili, ʻaʻole ʻoi aku ka ʻokoʻa ma mua o ±10%, ʻaʻole ʻoi aku ka mahana kiʻekiʻe ma mua o 150℃.
6. ʻO kakāʻei hoʻomehana compressorpono e hiki ke kū i ka hoʻāʻo uila ACl800V/1mΩ, ʻaʻohe haki a me ka hanana flashover.
7. Ma ka mahana hana, ʻo ke au leaka o kakāʻei hoʻomehana siliconeʻaʻole pono e ʻoi aku ma mua o 0.1mA.
8. Ma hope o ka hoʻāʻo hoʻokomo ʻana, ʻo ke kūpaʻa insulation omea hoʻomehana hihia crank laholio siliconeʻaʻole e emi ma lalo o 100MΩ.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














