| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Tubular Defrosting ʻAno U no ka Lumi Anu |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ka paipu | Hoʻopilikino ʻia |
| Uila uila | 12V-230V |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700mm, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| ʻAno sila | sila ʻia e ke poʻo laholio a i ʻole ka paipu hiki ke hoʻemi ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| Hoʻohana nui ʻia ka U Type Defrosting Tubular Heater no ka mea hoʻoluʻu ʻāpana, ua hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi L ʻaoʻao U e like me ka lōʻihi o ka pahi evaporator, a ʻo ke anawaena o ka paipu hoʻomehana defrost he 8.0mm ma ka paʻamau, a ʻo ka mana ma kahi o 300-400W no ka mika. ʻO ke ʻano sila o ka paipu hoʻomehana me ke kaula alakaʻi e ka mea hoʻomehana laholio a i ʻole ka shrinkable, hiki ke hoʻopilikino ʻia e like me nā koi, ua hoʻoheheʻe ʻia ke ʻano sila paʻamau e ke poʻo laholio. | |
Hana ʻia ka mea hoʻomehana tubular defrosting me ke kila kila 304 e like me ka ʻūpā pale, ʻo ke kaula hoʻomehana alloy kiʻekiʻe e like me ke kino hoʻomehana, a hoʻopiha ʻia me ka pauka magnesium oxide i hoʻololi ʻia. E like me nā koi o ka mea kūʻai aku e hana i ka lōʻihi a me ke ʻano kūpono o ka huahana. Hoʻohana nui ʻia ia no ka hoʻoheheʻe ʻana i nā lako hoʻomaʻalili, e like me nā pahu hau, nā pahu hau, nā mea hoʻolulu, nā mea mālama anu a pēlā aku.
Loaʻa i ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe ʻano U nā ʻano o ka pane wela wikiwiki, ka pololei o ka kaohi wela kiʻekiʻe a me ka pono wela piha kiʻekiʻe. Pono ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe i ka hoʻokō ʻana i ka hopena hoʻoheheʻe maikaʻi aʻe. Me: ke kūpaʻa i ka pala, ʻaʻole maʻalahi ka popo, ke kūpaʻa wela maikaʻi, palekana, hoʻoheheʻe maʻalahi a me nā pono ʻē aʻe.
Hoʻohana nui ʻia ka mea hoʻomehana tubular defrost i loko o nā friji, nā pahu hau, nā chillers, nā evaporators a me nā lako hana hoʻomaʻalili ʻē aʻe, ʻo ia ka mīkini i ke kaʻina hana e hoʻokō ai i ka hopena hoʻomaʻalili maikaʻi aʻe.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














