| Inoa o ka meaʻai | Uea Hoʻomehana Hau Paʻahau Lumi Anu |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Anawaena uea | 3.0mm, 4.0mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | 0.5M-20M |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Dmea hoʻomehana uea efrost |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| waihona kahiko, pahu hau, ke keʻena hōʻikeʻike Refrigeration defrosting a me ka hopena defogging. ʻO ka dmea hoʻomehana uea efrosthiki ke koho ʻia nā mea silicone rubber a i ʻole PVC, hiki ke hoʻopilikino ʻia nā kikoʻī e like me nā koi. No kauea hoʻomehana laholio silicone, hiki ke hoʻohui ʻia i ke kila kila, alumini a i ʻole fiberglass braid. Mālama pono kēia i ka papa insulation ma ka ʻili uea hoʻomehana i ka wā o ke kau ʻana mai ka hōʻino ʻana e hopena ana i ka pōkole pōkole. | |
ʻO ke kumumanaʻo hana o ka mālama anuuea hoʻomehana pukahe mea maʻalahi loa ia, ʻo ia hoʻi, ka wela i hana ʻia e kauea hoʻomehana hoʻoheheʻeHoʻomehana i ka ea a puni ka puka o ka puka e hoʻokō ai i ka hopena o ka kaohi ʻana i ka mahana. Ma keʻano laulā, e hoʻopuka ka uea hoʻomehana i kahi nui o ka wela ma o ke au, e hoʻokiʻekiʻe ana i ka mahana a puni ka puka o ka puka i kahi mahana, i mea e hoʻokō ai i ke kumu o ka kaohi ʻana i ka mahana.
I mea e pale ai i ka puka o ka waihona anu mai ka hau ʻana a me ka hoʻomaʻalili wikiwiki ʻana e hopena ai i ka sila maikaʻi ʻole, auea hoʻomehana pahu hauua hoʻonohonoho pinepine ʻia a puni ka puka o ka waihona anu.mea hoʻomehana uea pukahoʻokani nui i nā kuleana ʻelua:
1. Kāohi i ka hau
I loko o kahi ʻano anu, maʻalahi ka makū o ka lewa e hoʻopili i loko o nā momi wai, e hana ana i ka hau, ka mea e paʻakikī ai ka puka o ka waihona anu, e hopena ana i ka hana sila maikaʻi ʻole. I kēia manawa, ʻo kauea hoʻomehana hoʻoheheʻehiki ke hoʻomehana i ka ea a puni ka mōlina o ka puka, e hoʻoheheʻe ai i ka hau, a pēlā e pale ai i ka hau.
2. E kāohi i ka mahana
Ka mālama anuuea hoʻomehana mōlina pukahiki ke hoʻomehana i ka ea a puni ka puka o ka puka, no laila e hoʻonui ai i ka mahana o ka ea, e kaohi ana i ka mahana a puni ka puka o ka puka, e pale ana i ka hoʻoluʻu ʻoi, kahi e kūpono ai i ke kūpaʻa o ka mahana o loko o ka waihona anu.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














