Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | ʻO ka paipu hoʻomehana uila Finned Defrost Room Anu |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, a pēlā aku |
| ʻAno | Pololei, ʻano U, ʻano W, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Finned |
| Kikowaena | Poʻo laholio, flange |
| Ka lōʻihi | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE, CQC |
| ʻO ke ʻano o ka Tube Hoʻomehana Finned Uila a mākou e hana mau ai ma ke ʻano pololei, ʻano U, ʻano W, hiki iā mākou ke hoʻopilikino i kekahi mau ʻano kūikawā e like me ka mea e pono ai. Koho ka hapa nui o nā mea kūʻai aku i ke poʻo o ka paipu e ka flange, inā ʻoe e hoʻohana i nā mea hoʻomehana finned ma ka ʻāpana hoʻoluʻu a i ʻole nā lako hoʻoheheʻe ʻē aʻe, hiki paha iā ʻoe ke koho i ke sila poʻo e ka silicone rubber, ʻo kēia ala sila ka mea pale wai maikaʻi loa. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO ka paipu hoʻomehana uila ʻēheu i hana ʻia me kahi papa perforated a me kahi paipu radiating, a ʻo ia kekahi o nā lako hoʻololi wela i hoʻohana nui ʻia no ka hoʻomehana ea ʻoihana. Hoʻohana pinepine ʻia ia i ka wā e kiʻekiʻe ai ke kaomi o ke kahe ma kekahi ʻaoʻao a i ʻole ʻoi aku ka nui o ke coefficient hoʻoili wela ma mua o kekahi ʻaoʻao.
Koho i ke ʻano
Nā Hiʻohiʻona Huahana
ʻO kona ʻāpana hoʻomehana koʻikoʻi he peʻe. No ke aha e hoʻokomo ʻia ai nā peʻe ma luna o ka ʻili? ʻO kahi kumu nui, ʻo ia ka hoʻonui ʻana i ka wahi hoʻopuehu wela. Eia kekahi, i ke koho ʻana i kahi mea hoʻomehana, ʻo ka hopena hoʻololi wela kahi mea kuhikuhi koʻikoʻi no ke koho ʻana. I kēia manawa, hāʻawi ka hopena hoʻopuehu wela o nā peʻe iā ia i kahi pono nui.
Eia nō naʻe, e like me nā hoʻokolohua, ʻaʻole ʻoi aku ka maikaʻi o nā peʻe. Ke pālua ka wahi hoʻoili wela o ka peʻe mea hoʻomehana, ʻaʻole hiki ke pālua ka coefficient hoʻoili wela, akā pono ka hoʻēmi ʻana, a i ka wā e kiʻekiʻe ai ka peʻe, ʻoi aku ka nui o ka hoʻēmi ʻana a i ʻole ka haʻahaʻa ma mua o 0.5, ʻo ia hoʻi. Hōʻike ia ma hope o ka hiki ʻana o nā peʻe i kahi kiʻekiʻe, ʻoi aku ka liʻiliʻi o ka hopena o ka wahi i hoʻonui ʻia i ka hoʻoili wela, a emi pū ka pono waiwai o ka hoʻohui ʻana i nā peʻe.
Nā Hoʻohana Huahana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














