| Inoa o ka meaʻai | ʻO ka mea hoʻomehana pia silicone Kina |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka laulā | 14mm a me 20mm |
| Uila uila | 110V-230V |
| Mana | 21W, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | 900mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1900mm |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana hale hana |
| Pākuʻi | ʻAmelika Hui Pū ʻIa, ʻEulopa, UK, ʻAsukalia, a pēlā aku. |
| Pūʻolo | ʻeke a pahu paha |
| Nā ʻāpono | CE |
| ʻO kakāʻei hoʻomehana hale hana piaHana ʻia e ka laholio silicone, ʻo ka laulā o ke kāʻei he 14mm a i ʻole 20mm. ʻO ke kala o ke kāʻei he ʻulaʻula, ʻeleʻele, melemele, uliuli, ʻalani. No ka pūʻolo okāʻei hoʻomehana pia 1. ʻo kā mākou pūʻolo maʻamau (ʻano liʻiliʻi) hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke moakaka 2. hiki ke koho ʻia ka pūʻolo i hoʻopilikino ʻia (pahu a ʻeke paha me ke kāleka i paʻi ʻia) | |
ʻO ke kumumanaʻo hana okāʻei hoʻomehana home brewʻo ia hoʻi ma o ka hoʻomehana uila, hoʻohana ʻia ka mea hoʻomehana ea wela PTC a me nā lako hoʻomalu mahana mau, ua hoʻonohonoho ʻia ka mahana ma waena o 31.5℃ ~ 32℃, i mea e hōʻoia ai ua hoʻomoʻa piha ʻia ka pia i loko o ka umu uila.
I ke kaʻina hana waina, ʻo ka kaohi ʻana i ka mahana kekahi o nā kumu nui.kāʻei hoʻomehana waina homehiki ke koho ʻia me ka dimmer a i ʻole ka mana wela kikohoʻe, hiki ke hana paʻa i loko o ka pae mahana i hoʻonohonoho ʻia, ʻaʻole e hōʻino ʻia e ka mahana kiʻekiʻe. Hoʻohui ʻia kēia ʻano hoʻomehana me nā lako hoʻomalu mahana mau, e hōʻoia i ka paʻa o ka mahana i ka wā o ka fermentation i loko o ka pae kūpono, e hoʻolaha i ka fermentation piha a me ka ʻono maikaʻi o ka waina.
1. E wikiwiki i kāu pōʻaiapuni hana pia: E hōʻemi i kou manawa hana pia ma hoʻokahi pule i hiki iā ʻoe ke hauʻoli i kāu hana pia home me ka wikiwiki a hoʻomaka i kāu pūʻulu aʻe!
2. Ka mana wela maʻamau: E nānā i kāu mahana hana pia me kahi pā ana wela kristal maʻalahi e hoʻopili a hoʻoponopono i ka wela e like me ka mea e pono ai me ke pihi mana o ke kāʻei
3. Palekana a me ka palekana o ke kaiapuni: Mālama i ka ikehu, pale wai, palekana no kāu scoby. (He mea maʻamau kēia a palekana, a e pilau iki.)
4. He kūpono no ka hana pia nui ma ka home: ʻO ke kaula hoʻomehana ponoʻī he 35 "ka lōʻihi, kūpono no nā pahu hana pia home a hiki i ka 8 galani ka nui. A i ʻole, inā ʻoe e hana pālua ana, hiki ke ʻōwili ʻia a puni 2 mau pahu liʻiliʻi i ka manawa hoʻokahi (1-2 galani kēlā me kēia)!
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














