Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Uea Hoʻomehana PVC Insulation Kina |
| Mea Hoʻokaʻawale | PVC |
| Anawaena uea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | i hoʻopilikino ʻia |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | uea hoʻomehana hoʻoheheʻe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi o ka uea hoʻomehana PVC Insulation China defrost, voltage a me ka mana e like me ka mea e pono ai. Hiki ke koho ʻia ke anawaena uea he 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, a me 4.0mm. Hiki ke ulana ʻia ka ʻili uea me ke aniani firber, alumini a i ʻole ke kila kila. ʻO kamea hoʻomehana uea hoʻoheheʻehiki ke sila ʻia ka ʻāpana hoʻomehana me ka mea hoʻohui uea alakaʻi me ke poʻo laholio a i ʻole ka paipu shrinkable pālua, hiki iā ʻoe ke koho e like me kāu mau pono hoʻohana ponoʻī. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO ka uea hoʻomehana PVC insulated ka mea nui i hana ʻia me ka uea hoʻomehana uila alloy a me ka lole insulation wela kiʻekiʻe o ka papa insulation PVC. I ka wā e hoʻohana ai, loaʻa iā ia nā ʻano o ka hoʻomehana wikiwiki, ka mahana like, ka pono wela kiʻekiʻe a me ka paʻakikī maikaʻi. Hoʻopili ʻia ka uea alloy kū'ē i ka uea fiber aniani, a i ʻole ua milo ʻia ka uea alloy kū'ē hoʻokahi e like me ke uea kumu, a ua uhi ʻia ka papa waho me ka papa insulating PVC.
Nā Hiʻohiʻona Huahana
1. Ka pono hoʻololi uila kiʻekiʻe. Loaʻa i ka uea hoʻomehana PCV insulated ka pono hoʻololi uila kiʻekiʻe a hiki ke mālama pono i ka ikehu. Loaʻa iā ia nā pono o ka hoʻomehana wikiwiki, ka hoʻomehana like, ka hoʻomehana palekana, ka mālama ikehu, ka hoʻolōʻihi ʻana i ke ola pākaukau a pēlā aku.
2. Hoʻokele uila maikaʻi. Loaʻa i ke kaula hoʻomehana PVC insulated ka hoʻokele uila maikaʻi, hana mālama ikehu maikaʻi a ʻaʻohe hopena o ke au.
3. Hana maikaʻi no ka pale wai a me ka pale wela. ʻOiai ʻo ka papa mua o ka PVC he papa pulupulu i hana ʻia me ka pulupulu nila a i ʻole ka pulupulu paving, ʻo ka papa ʻelua he papa hoʻomehana i hana ʻia me ka uea hoʻomehana i wahī ʻia me ka silicone, a ʻo ke kolu o ka papa he papa lining i hoʻopaʻa ʻia i hana ʻia me nā lole i ulana ʻole ʻia. ʻAʻole hiki i kēlā hana ke hoʻomaikaʻi nui i ka pale wela a me ka palupalu o ka pepa hoʻomehana, akā he hana maikaʻi hoʻi no ka pale wai a me ka pale wela.
4. Ola lōʻihi. Hana ʻia ka papa pale insulation waho me PVC, uea fiber aniani, uea keleawe tinned, a hiki ke hōʻoia ʻia ke ola lawelawe no nā makahiki he 5 a ʻoi. Ma lalo o nā kūlana like, ʻoi aku ka lōʻihi o ke ola lawelawe o ka uea hoʻomehana PVC ma mua o ka uea metala.
Kiʻi Hale Hana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













