| Inoa o ka meaʻai | Nā Mea Hana Hoʻomehana ʻElemene Microwave Kina |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Umu |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kaʻāpana hoʻomehana umuhoʻohana ʻia no ka microwave, kapuahi, grill uila. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke ʻano o ka mea hoʻomehana umu e like me nā kiʻi a i ʻole nā laʻana o ka mea kūʻai aku. Hiki ke koho ʻia ke anawaena o ka paipu 6.5mm, 8.0mm a i ʻole 10.7mm. ʻO JINGWEI HEATER ka hale hana paipu hoʻomehana ʻoihana, ke anakahi uila a me ka mana oʻāpana hoʻomehana umuhiki ke hoʻopilikino ʻia e like me ka mea e pono ai. A hiki ke hoʻomehana ʻia ka ʻōmole mea hoʻomehana umu, e ʻōmaʻomaʻo ʻeleʻele ke kala o ka ʻōmole ma hope o ka hoʻomehana ʻana. Loaʻa iā mākou nā ʻano hoʻohālike terminal, inā pono ʻoe e hoʻohui i ka terminal, pono ʻoe e hoʻouna mua iā mākou i ka helu kumu hoʻohālike. | |
Paipu hoʻomehana umuhe ʻano mea hoʻomehana uila, hoʻohana nui ʻia i nā ʻano lako hoʻomehana āpau, me ka umu, ka mea maloʻo, ka mea hoʻomehana a pēlā aku.nā mea hoʻomehana umu microwaveHana ʻia me ke kila kila, ua hoʻolaha ʻia ka uea hui electrothermal spiral (e like me ka nickel-chromium, hao-chromium alloy) ma ke axis waena o ka paipu. Ua piha ka hakahaka me ka pauka magnesium oxide crystalline me ka insulation maikaʻi a me ka conductivity thermal. ʻO kēiaʻāpana hoʻomehana paipu uilaLoaʻa iā ia nā ʻano o ka hoʻonohonoho maʻalahi, ka ikaika mechanical kiʻekiʻe, ka pono wela kiʻekiʻe, palekana a hilinaʻi hoʻi, ka hoʻonohonoho maʻalahi, ke ola lawelawe lōʻihi, a pēlā aku.paipu hoʻomehana uilakūpono no nā ʻano pahu saltpeter āpau, pahu, pahu aila, pahu waikawa a me ka alkali a me ka umu hoʻoheheʻe metala fusible, umu hoʻomehana ea, umu hoʻomaloʻo, make kaomi wela a me nā mea hana ʻē aʻe.
1. Ke kumumanaʻo koho o ka paipu: ke kūpaʻa wela, ke kūpaʻa i ka pala.
2. Koho ʻana o ke kaula kū'ē: Cr20Ni80
3. Koho ʻana o ka pauka magnesium oxide: pauka magnesium oxide papa ʻoihana
4. Koho ʻana o nā mea sila: ʻaila silicone +704 sealant
5. Ma waena o nā mea e hoʻopilikia ana i ka maikaʻi o ka paipu hoʻomehana uila kila kila 380V, he mea nui loa ka maikaʻi o ka mea
6. ʻO ke koho kūpono o nā mea maka no nā paipu wela uila ke kumu o ka hōʻoia ʻana i ka maikaʻi onā paipu wela uila.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














