Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Kāʻei Hoʻomehana Hana Hana Hale Fermentation |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Mana | 20-25W |
| Uila uila | 110-230V |
| Mea Hana | laholio silikona |
| Ka laulā o ke kāʻei | 14mm a me 20mm |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | 900mm |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | mea hoʻomehana pia home |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1900mm |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Nā ʻāpono | CE |
| Pākuʻi | ʻAmelika Hui Pū ʻIa, ʻEulopa, UK, ʻAsukalia, a pēlā aku. |
| ʻO kakāʻei hoʻomehana home brewʻO ka laulā he 14mm a me 20mm, ʻo ka lōʻihi o ke kāʻei he 900mm, ʻo ka lōʻihi o ke kaula mana he 1900mm. Hiki ke koho ʻia ke plug USA, UK, Euro, Australia, a pēlā aku. ʻO kakāʻei hoʻomehana pia homehiki ke hoʻohui ʻia ka dimmer a i ʻole ka temperator thermostat, ua hoʻohui pū ʻia kekahi i ke kaha wela i ka wā e hoʻohana ai. | |
Hoʻonohonoho Huahana
Hiki ke hoʻohana ʻia ka mea hoʻomehana kāʻei fermentation brew e hoʻomehana i kāu homebrew i ka mahana kūpono ke anu loa ka mahana o ka lumi.E kāʻei wale i ke kāʻei pia a puni kāu bākeke pia a i ʻole demijohn a hoʻokomo iā ia.Hiki ke hoʻohana ʻia kēia kāʻei pia kūpono no nā ipu fermentation like ʻole.
He kūpono kēia no nā mahina hoʻoilo i ka wā e anu ai paha i loko o ka hale.
Hoʻomehana ke kāʻei hana pia ma kahi mahana mau a hoʻohana i kahi 25 watts. E hoʻohana pū me kahi ana wela.
Inā anuanu loa, e kau i ke kāʻei hana ma kahi kokoke i lalo o ka mea hoʻoheheʻe (ma kahi o 5-10 cm mai lalo). Inā makemake wale kāu waina a pia paha i kahi hoʻonui wela hou, a laila e kau iā ia he 5-10 cm ma lalo o ka piko o ka wai hoʻoheheʻe. Pono paha ʻoe e hoʻokolohua me ke kūlana o nā kāʻei ma kāu mea hoʻoheheʻe e loaʻa ai i ka mahana kūpono. E hoʻomaka mau ma luna a hoʻohaʻahaʻa mālie i ke kāʻei i loko o 24 mau hola a hiki i kou hiki ʻana i ka mahana hoʻoheheʻe i makemake ʻia.
E kau wale i ke kāʻei pia a puni ka lalo o ka ipu e hoʻomehana i ka pia i ka mahana kūpono.
Mea hoʻomehana hale hanaʻO ka laulā o 14mm a me 20mm, kūpono no nā ʻano ipu hana pia like ʻole; Pēlā nō, ʻo ke kāʻei hoʻomehana he 900mm ka lōʻihi a ʻo ke kaula he 1900mm ka lōʻihi a kūpono no nā mea hoʻomoʻa plastik 7 a 8 galani a i ʻole nā mea hoʻomoʻa plastik 6 galani.
Hiki ke hoʻopaʻa ʻia ka pūʻolo o ka mea hoʻomehana pia home i loko o ka ʻeke moakaka, ʻeke kāleka paʻi a i ʻole ka pahu. Aia ka MOQ o ka ʻeke kāleka paʻi (500pcs) a me ka pahu (500pcs), ʻo ka pūʻolo maʻamau he hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke poly moakaka.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














