| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Wai Hoʻoluʻu Wai Flange Tubular Uila Hale Hana Kina |
| Mea paipu | kila kila 304, kila kila 201 |
| Anawaena o ka paipu | 10mm |
| Uila uila | 220V/380V |
| Mana | 4kw, 6kw, 9kw, 12kw, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi | 200mm, 250mm, 300mm, a pēlā aku. |
| Nā ʻāpana hoʻomehana | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi gasket a ma luna o ka uhi pale plastik |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻO ka mea hoʻomehana Jingwei ka mea hana, hiki ke hoʻopilikino ʻia kā mākou mea hoʻomehana hoʻokomo tubular āpau e like me ke koi a ka mea kūʻai aku, pono e hoʻomaopopo ʻia nā koi kūikawā iā mākou ma mua o ka nīnau ʻana. Ua helu mākou i kekahi mau kikoʻī maʻamau o ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe wai flange, e ʻoluʻolu e nānā a nīnau pololei iā mākou! | |
ʻIke ʻia hoʻi ka mea hoʻomehana wai hoʻokomo Flange ʻo ia hoʻi ka ʻōmole wela uila flange (ʻike ʻia hoʻi ʻo ka mea hoʻomehana uila plug-in), ʻo ia ka hoʻohana ʻana i ka mea hoʻomehana uila tubular U-ʻano, he nui nā paipu wela uila U-ʻano i hoʻopaʻa ʻia ma ka hoʻomehana waena flange, e like me nā kikoʻī hoʻolālā media like ʻole, e like me nā koi hoʻonohonoho mana i hōʻuluʻulu ʻia ma ka uhi flange, i hoʻokomo ʻia i loko o ka mea e hoʻomehana ʻia. Hoʻouna ʻia ka nui o ka wela i hoʻopuka ʻia e ka mea hoʻomehana i ka medium wela e hoʻonui i ka mahana o ka medium e hoʻokō i nā koi hana e pono ai, kahi mea i hoʻohana nui ʻia no ka hoʻomehana ʻana i nā pahu hāmama a pani ʻia a me nā ʻōnaehana pōʻai/loop.
Ua kapa ʻia hoʻi ka mea hoʻomehana hoʻoluʻu flange tubular ʻo ka paipu hoʻomehana beam, i hana ʻia e 1, 2, 3 a i ʻole he nui o 3 mau paipu ʻano U i hoʻopaʻa ʻia ma kahi flange. Ma muli o kona pono wela kiʻekiʻe a me ke kau ʻana maʻalahi, hoʻohana pinepine ʻia no ka hoʻomehana ʻana i nā pahu wai, nā pahu aila a me nā paila. ʻOiai he paʻakikī ke ʻano o ka paipu hoʻomehana uila flanged, he maʻalahi ke kau ʻana. I kēia lā, e nānā kākou i ke ʻano o ke kau ʻana o nā paipu hoʻomehana uila flanged. Ua māhele ʻia ka paipu hoʻomehana uila flange i ʻelua ʻano o ka flange pālahalaha a me ka flange uea, a ua māhele ʻia ka flange uea i ʻelua ʻano o ka uea a me ka buckle uea hoʻohuli.
1. Paipu hoʻomehana flange pālahalaha
A. ʻO ka mea mua, e ʻoki i nā lua i loko o ka pahu hoʻomehana. (ʻOi aku ka nui o ka puka ma mua o ke anawaena o waho o ka paipu hoʻomehana flange)
B, a laila hoʻopili i ka nozzle waho ma waho o ka lua. (Ua like ke anawaena o ka nozzle waho me ke anawaena o ka puka puka)
C, a laila e hoʻopili i ka flange makuahine i ka nozzle waho. (Ua hoʻohālikelike ʻia ka flange makuahine me ka flange ma luna o ka paipu hoʻomehana)
D. ʻO ka hope loa, ua hoʻopaʻa ʻia ka flange ma ka paipu hoʻomehana flange a me ka flange makuahine me nā wili, a ua maikaʻi ke apo sila ma waenakonu.
2. kaula kaula
(1). mea hoʻomehana hoʻoluʻu uila flange buckle uea
A. ʻO ka mea mua, e ʻoki i nā lua i loko o ka pahu hoʻomehana.
B. E hoʻopili i ke apo wahine ma waho o ka lua. (Ua hoʻohālikelike ʻia ke apo wahine me ke kaula hoʻopili paipu hoʻomehana)
C, e wili pololei i ka paipu wela uila ma ke apo niho makuahine.
(2). mea hoʻomehana tubular flange buckle hoʻohuli
A. ʻO ka mea mua, e ʻoki i nā lua i loko o ka pahu hoʻomehana. (Ua like ka puka me ke anawaena o ke kaula wili o ka paipu hoʻomehana)
B, a laila ka ʻāpana wili o ka paipu wela uila flange reverse-wire ma loko o ka pahu.
C, e hoʻohana hope loa i ka nati hex e wili ai ma ke kaula o ka paipu wela uila e sila ai i ke apo.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
















