Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Kāʻei Hoʻomehana Paipu Hoʻokahe Kina |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka nui | 5*7mm |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | 0.5M-20M |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana paipu hoʻokahe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻO 40W/M ka mana o ke kāʻei hoʻomehana paipu hoʻokahe, hiki ke hana ʻia nā mana ʻē aʻe, e like me 20W/M, 50W/M, a pēlā aku. A ʻo ka lōʻihi o ka mea hoʻomehana paipu hoʻokahe he 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, a pēlā aku. Hiki ke hana ʻia ka lōʻihi loa he 20M. ʻO ka pūʻolo omea hoʻomehana laina hoʻokahehoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke hoʻoili, ka nui o ka ʻeke i hana ʻia ma ka papa inoa ma mua o 500pcs no kēlā me kēia lōʻihi. | |
Hoʻonohonoho Huahana
He loea ka mea hoʻomehana JINGWEI i ka hana ʻana omea hoʻomehana paipu hoʻokahe laholio silicone,mea hoʻomehana defrost, mea hoʻomehana umu, pad hoʻomehana silicone, a pēlā aku, hana wai maikaʻi, hiki ke hoʻohana ʻia no:
1. Hiki ke hoʻomehana pololei ʻia ka hoʻomehana ʻana, ka hoʻohuihui ʻana a me ka mālama wela ʻana i nā paipu, nā pahu, nā hale kiaʻi a me nā pahu o nā lako ʻoihana i nā manawa kinoea humid a me nā mea pahū ʻole ma luna o ka ʻili o ka ʻāpana wela i ka wā e hoʻohana ʻia ai;
2. Hoʻomehana kōkua o ka pale refrigeration a me nā compressors air conditioning, nā motika, nā pamu submersible a me nā lako ʻē aʻe;
3. Nā lako lapaʻau e like me ka mea kālailai koko, ka mea hoʻomehana paipu hoʻāʻo, ke kapa kino mālama ola, nā kāʻei hoʻemi kaumaha e hoʻoponopono i ka wela, a pēlā aku. ʻO kā mākou huahana hoʻomehana uila silicone nui, me kahi pae ʻoihana kū hoʻokahi.
ʻO kamea hoʻomehana paipu hoʻokahe mana mauʻO ke kumu nui o ka hana ʻana he uea hoʻomehana uila me ka ʻaila silicone a me ka lole pale wela kiʻekiʻe, hoʻomehana wikiwiki ia, mahana like, pono wela kiʻekiʻe, paʻakikī maikaʻi, e like me ke kūlana pale ahi o ʻAmelika Hui Pū ʻIa UL 94-V0, maʻalahi e hoʻohana, ola palekana a hiki i ka ʻumi makahiki, ʻaʻole maʻalahi ke ʻelemakule.
Nā Hiʻohiʻona Huahana
Nā pono okāʻei hoʻomehana i loko o ka paipu hoʻokaheʻO ka noi e komo pū me ka pale ʻana i ka haki ʻana o ka paipu, ka hoʻomaikaʻi ʻana i ke kahe ʻana o ka wai ʻino, ka mālama ʻana i ka paipu i wehe ʻole ʻia, ka hoʻolōʻihi ʻana i ke ola lawelawe o ka paipu, ka hōʻemi ʻana i nā kumukūʻai mālama, ka hoʻomaikaʻi ʻana i ka pono o ka mālama ʻana i ka wai ʻino, a me nā mea ʻē aʻe. ʻOi loa i ka hoʻoilo anuanu, maʻalahi ka wai i loko o ka paipu wai ʻino e hoʻopaʻa a hana i ka paipu e haki.kakāʻei hoʻomehana paipu hoʻokahehiki ke hoʻohana ʻia e hoʻomehana i ka paipu wai ʻino, e pale aku i ka hau ʻana a pale aku i ka haki ʻana o ka paipu. Eia kekahi, ʻo kamea hoʻomehana laina paipu hoʻokahehe maʻalahi ke hoʻouka a mālama, me ka hoʻohana ʻana i nā lako kūikawā no ke kau ʻana a me ka mālama ʻana, maʻalahi ke hana, ma muli o kona ʻano maʻalahi, ka liʻiliʻi o ka nui, ke kaumaha māmā, ke kau ʻana a me ka mālama ʻana he mea maʻalahi loa a wikiwiki hoʻi.
Kiʻi Hale Hana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














