| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Tubular Defrost Kina |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kaʻElemene Hoʻomehana Tubular DefrostHoʻohana ʻia no ka pahu hau, ka pahu hau, ka mea hoʻoluʻu ʻāpana, ka lumi anuanu a me ka ea hoʻoluʻu. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke anawaena o ka paipu hoʻoheheʻe wela, ka nui, ke ʻano, ka mana a me ke uila e like me nā koi o ka mea kūʻai aku. ʻO ke kila kilapaipu hoʻomehana hoʻoheheʻe no ka mea hoʻoluʻu eaHiki ke hana ʻia ke anawaena o ka paipu he 6.5mm a i ʻole 8.0mm, e hoʻopaʻa ʻia ka paipu me ka ʻāpana uea alakaʻi e ke poʻo laholio. A hiki ke hana ʻia ke ʻano i ke ʻano U a me ke ʻano L. E hoʻopuka ʻia ka mana o ka paipu hoʻomehana defrost he 300-400W no ka mika. | |
Element hoʻomehana tubular e hoʻoheheʻeʻO ke kumu nui o ka paipu kila kila, ka uea hui electrothermal a me ka pauka magnesium oxide i hoʻololi ʻia. ʻO ka uea hoʻomehana uila ma ke kikowaena o ka hoʻolaha axial paipu kila kila, ka pauka magnesium oxide i hoʻopiha ʻia i loko o ka hakahaka, he insulation maikaʻi a me ka conductivity thermal. Hoʻopaʻa pinepine ʻia nā wēlau ʻelua o ka nozzle me ka silicone a i ʻole ka seramika.paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe pahu hauhiki ke kulou i nā ʻano like ʻole e like me nā pono o ka hoʻohana ʻana i ka māmā a maʻalahi hoʻi e hoʻokaʻawale a hoʻākoakoa. ʻO kapaipu hoʻomehana lumi anuke kiʻekiʻe o ka mechanization, hiki ke hoʻokō i nā pono kikoʻī o nā mea kūʻai aku. Eia kekahi, ʻoiai ke hana ʻia nei ka paipu hoʻomehana defrost freezer, ʻo kapaipu hoʻomehana hoʻoheheʻe hauua hoʻopiha ʻia me ka pauka magnesium oxide wela kiʻekiʻe no ka pale ʻana, no laila ʻaʻole i hoʻopiʻi ʻia ka pale ʻili i ka wā e hoʻomehana ana me ka uila a palekana hoʻi e hoʻohana. Loaʻa i ka paipu hoʻomehana uila nā pono o ke ʻano maʻalahi, nā mea liʻiliʻi, ke kumukūʻai haʻahaʻa, a me ke ola lawelawe lōʻihi a me ka wikiwiki hoʻololi wela kiʻekiʻe, ka mālama ikehu a me ka mālama mana.
1. Hoʻohana nui ʻia nā mea hoʻomehana hoʻoheheʻe lumi anu i nā lako hoʻomaʻalili e like me nā mea hoʻoluʻu ea, nā pahu hau, nā pahu hau, a pēlā aku.
2. Loaʻa ka pale maikaʻi a pale i ka wai.
3. ʻO ka hana ʻana o ka paipu hoʻomehana defrost e hoʻohana maʻamau i ke kila kila 304, nona ka pala maikaʻi.
4. Hiki ke hoʻopilikino ʻia nā kikoʻī o ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe pahu hau (ke anawaena o ka paipu, ke ʻano, ka lōʻihi, ka mana a me ke uila) e like me nā koi o ka mea kūʻai aku.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














