Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | ʻO ke kaula hoʻomehana Defrost Kina no ka puka puka |
| Mea Hoʻokaʻawale | ʻO ka laholio silikona |
| Anawaena uea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | i hoʻopilikino ʻia |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | uea hoʻomehana hoʻoheheʻe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻO ka mea hoʻomehana JINGWEIUaea hoʻomehana hoʻoheheʻe Kinahale hana, hiki ke koho ʻia ke anawaena uea he 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, hiki ke hana ʻia ka lōʻihi o ka ʻāpana hoʻomehana he 1M, 2M, 3M, 4M, a pēlā aku. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mana e like me nā koi o ka mea kūʻai aku. ʻO ka lōʻihi o ke uea alakaʻi maʻamau he 1000mm, inā he mau koi lōʻihi kāu, hiki ke haʻi ʻia iā mākou ma mua o ka nīnau ʻana. ʻO kamea hoʻomehana uea hoʻoheheʻehiki ke sila ʻia ka ʻāpana hoʻomehana me ka mea hoʻohui uea alakaʻi me ke poʻo laholio a i ʻole ka paipu shrinkable pālua, hiki iā ʻoe ke koho e like me kāu mau pono hoʻohana ponoʻī. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO kauwea hoʻomehana hoʻoheheʻe anuʻo ia ke wili ʻana i ka uea alloy kū'ē (uea nickel-chromium, uea Constantan, uea keleawe-nickel, a pēlā aku) ma ke kumu fiber aniani, a i ʻole e hoʻohana ana i hoʻokahi (lehulehu) uea alloy kū'ē e like me ke uea kumu, a ua uhi ʻia ka papa waho me ka silica gel e like me ka papa insulation. ʻO kaMea hoʻomehana uea pukaLoaʻa iā ia nā ʻano o ka hoʻomehana wikiwiki, ka mahana like, ka pono wela kiʻekiʻe a me ka paʻakikī maikaʻi.
1. He kūpaʻa wela maikaʻi loa ia, hiki ke hoʻohana ʻia no ka manawa lōʻihi ma 150 ° C me ka aneane ʻole o ka loli hana, a hiki ke hoʻohana ʻia no 10,000 mau hola ma 200 ° C.
2. ʻO ka pale maikaʻi loa, ʻoi aku ka nui o ke kūpaʻa o ka pale ma mua o 500MΩ, a ʻoi aku ka nui o kona kūpaʻa i ka mahana a me ke alapine (frequency) a mālama i ke kūpaʻa, a he kūpaʻa maikaʻi kona pale ʻana i ka hoʻokuʻu ʻana o ke corona voltage kiʻekiʻe a me ka hoʻokuʻu ʻana o ke arc.
3. He mea pale ahi a hoʻopau ponoʻī ia, no ka mea, ʻaʻohe halide i loko o ka silicone rubber, ʻaʻole ia e uahi a hoʻokuʻu paha i ke kinoea i ka wā e ʻā ana, a kūpono no nā hanana like ʻole me ka pale ahi koʻikoʻi.
4. He kūpaʻa anu maikaʻi kona a me ka hoʻākāka lapaʻau maikaʻi loa.
Hoʻohana Huahana
1. Hiki ke ʻōwili pololei ʻia ka hoʻomehana ʻana, ka hoʻohuihui ʻana a me ka mālama wela ʻana i nā paipu, nā pahu, nā hale kiaʻi a me nā pahu o nā lako ʻoihana i nā manawa kinoea humid a me nā mea pahū ʻole ma luna o ka ʻili o ka ʻāpana wela i ka wā e hoʻohana ʻia ai.
2. Ka palekana o ka refrigeration a me ka hoʻomehana kōkua o nā compressors air conditioning, nā motika, nā pumps submersible a me nā lako ʻē aʻe
3. Kūpono no nā hanana mahana waena like ʻole o nā mīkini hale, e like me ka pahu hau, ka ea hoʻoluʻu, ka mea kuke laiki, ka noho uila, ka papa lole uila, ka ʻahu kāwele, a pēlā aku.
4. Nā ʻoihana kanu a me ka hoʻoulu ʻana e like me: nā hale pua, nā hale hānai, a me nā mea hoʻomehana ʻē aʻe, nā incubators brood a me nā ʻoihana hoʻoulu ʻē aʻe e like me: nā hale pua, nā hale hānai, a me nā incubators brood ʻē aʻe.
Kiʻi Hale Hana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














