| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Evaporator Defrost Kina |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ka mea hoʻomehana JINGWEI ka hale hana paipu hoʻoheheʻe ʻoihana, he ʻoi aku ma mua o 20 mau makahiki o kā mākou hana i ka mea hoʻomehana i hoʻopilikino ʻia. Loaʻa i ke ʻano o ka Defrost Evaporator Heater Element ka paipu hoʻokahi, ka paipu pālua, ke ʻano U, ke ʻano W, a pēlā aku. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi o ka paipu e like me ka mea e pono ai. | |
ʻElemene hoʻomehana evaporator defrosthe ʻāpana uila i hana kūikawā ʻia no nā lako hoʻopaʻa, hoʻohana nui ʻia no ka hoʻoheheʻe ʻana ma o ka hoʻomehana uila.paipu hoʻomehana hoʻoheheʻeLoaʻa iā ia nā pono o ke ʻano maʻalahi, ke ola lōʻihi, ka pono wela kiʻekiʻe, ka ikaika mechanical maikaʻi, ke kūpaʻa wai, ke kūpaʻa i ka pala, ka hoʻokomo maʻalahi, hiki ke kulou i nā ʻano like ʻole a me ka palekana i ka hoʻohana ʻana.Paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe hauHana pinepine ʻia me ke kila kila ʻole ma ke ʻano he mea paipu waho. Loaʻa iā ia ke kūpaʻa maikaʻi i ka pala a hiki ke hoʻololi i ke kaiapuni hana o nā lako hoʻopaʻa hau, , e like me ke kiʻekiʻe o ka haʻahaʻa o loko, mahana haʻahaʻa, pinepine ke anu a me ka haʻalulu wela a pēlā aku.
1. ʻAno a me nā mea hana:kapaipu hoʻomehana hoʻoheheʻeua hana ʻia me ka paipu kila kila i loko o ke kaula kū'ē e like me ka pūnāwai, a ua hoʻopiha pono ʻia ka ʻāpana hakahaka me ka conductivity thermal maikaʻi a me ka insulation o ka crystalline magnesium oxide. ua sila ʻia ka waha o ka paipu e ka vulcanization rubber a i ʻole ka paipu hoʻēmi wela pālua, e hoʻomaikaʻi i ka waiwai sila o nā huahana.
2. Nā palena huahana: ke anawaena o ka paipu Φ6.5mm, Φ8.0mm, Φ10.7mm, nā koho uila 110v, 220v, 380V, ka hoʻolālā mana no kēlā me kēia mika e emi iho ma mua o 700w. ʻO ke ʻano o ka huahana he U hoʻokahi a pololei, hiki ke hoʻopilikino ʻia ke ʻano kūikawā e like me nā pono o ka mea kūʻai.
3. Hoʻohana:mea hoʻomehana hoʻoheheʻeHoʻohana nui ʻia i loko o ka pahu hau, ka mālama anu, ka pahu wai, ka pahu hoʻonā, ka loko wai (antifreeze), ka mahiʻai iʻa a me nā hanana ʻē aʻe. He kūpono loa ia no ka hoʻoheheʻe ʻana ma nā ʻēheu o ka chiller, ka condenser a me ke chassis o ka pā hōʻiliʻili wai. Hōʻoia i ka hana maʻamau o nā lako hoʻomaʻalili.
4. Nā Pōmaikaʻi:hopena hoʻoheheʻe maikaʻi, hana uila paʻa, kūpaʻa kiʻekiʻe o ka insulation, kūpaʻa i ka pala, hiki ke hoʻouka nui ʻia, au leaka liʻiliʻi, paʻa a hilinaʻi hoʻi, ola lawelawe lōʻihi.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














