| Inoa o ka meaʻai | ʻO ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe paipu alumini Kina |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 4.5mm, 6.5mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea Hoʻomehana Defrost Alumini |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ka mea hoʻomehana Jingwei kaʻO ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe paipu alumini Kinahale hana, hiki ke hoʻopilikino ʻia ka kikoʻī o ka paipu hoʻomehana alumini e like me ke kaha kiʻi a ka mea kūʻai aku a i ʻole nā laʻana. I kēia manawa, ua hana mākou i kekahi maumea hoʻomehana hoʻoheheʻe aluminiʻoi aku ka nui i lawe ʻia aku i ʻAigupita a me nā ʻāina ʻē aʻe o ka Hikina Waena, inā pono ʻoe e hoʻokaʻaʻike mai iā mākou. | |
Paipu hoʻomehana aluminihe ʻano mea hoʻomehana i hoʻohana nui ʻia ma nā ʻoihana he nui, ʻo kona mau ʻano e komo pū me ke kūpaʻa ʻana i ka pala, ke kaumaha māmā, hiki ke hoʻoikaika ʻia e ka mālama wela, a pēlā aku. Hiki ke hoʻokaʻawale ʻia nā paipu hoʻomehana paipu alumini e like me nā kūlana hoʻokaʻawale like ʻole e hoʻokō i nā pono noi like ʻole.
1. E like me ke ʻano: hiki i ka paipu hoʻomehana paipu alumini ke paipu huinaha, paipu poepoe, paipu hoʻohālike, paipu ʻano a me nā ʻano ʻē aʻe, e hoʻololi i nā ʻano hoʻonohonoho like ʻole a me ka hoʻohana ʻana.
2. Wahi a ke ʻano hana extrusion: ua māhele ʻia i loko o ka paipu alumini seamless a me ka paipu extrusion maʻamau, ʻoi aku ka pololei a me ka hana o ka mea mua.
3. E like me ka pololei: e komo pū ana me ka paipu alumini maʻamau a me ka paipu alumini pololei, pono e hana hou ʻia ka mea hope ma hope o ka extrusion, e like me ke kahakiʻi anu a i ʻole ka ʻōwili ʻana, e loaʻa ai ka pololei a me ka hana kiʻekiʻe.
4. Ma ka mānoanoa: nā paipu alumini Hiki ke hoʻokaʻawale ʻia nā paipu hoʻomehana i nā paipu alumini maʻamau a me nā paipu alumini paia lahilahi, hoʻohana pinepine ʻia ka mea hope no nā noi e koi ana i ka pono wela kiʻekiʻe a me ke kaumaha māmā.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














