Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Crankcase Belt Hoʻomehana Makepono |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Mea Hana | laholio silikona |
| Ka laulā o ke kāʻei | 14mm, 20mm, 25mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | Hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Kāʻei hoʻomehana crankcase |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Nā ʻāpono | CE |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kaMea hoʻomehana crankcase Kinahiki ke hana ʻia ka laulā he 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, a pēlā aku.kāʻei hoʻomehana siliconehiki ke hoʻohana ʻia no ka hoʻoheheʻe ʻana o ka compressor air-conditioner a i ʻole ka defrosting cooler fan cylinder.kāʻei hoʻomehana pahu crankcasehiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi e like me nā koi a ka mea kūʻai aku. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO ka mahana o ke kaiapuni hana o ka compressor ea-conditioner i hoʻolālā ʻia ma kahi o 4 ℃ ʻoiai ʻo ka mahana o ke kaiapuni a puni ma lalo o ka zero. He paʻakikī ke hana i ka mea hoʻomehana ea-conditioner e hoʻohana pono ʻia ma ka hopena o ka ea-conditioner waena e hana i ka wela hoʻohui. ʻO kā mākou moʻo mea hoʻomehana uila lālā ka mea hoʻomehana kūpono loa a kūpono hoʻi i hoʻolālā ʻia a hana ʻia no kēia noi. Eia kekahi, ʻaʻole pono kā mākou moʻo mea hoʻomehana lālā i nā lako hana lālā ʻē aʻe. He nui ko lākou mau pono maopopo e like me ka maʻalahi o ke kau ʻana, palekana i ka hana a me ka element hoʻomehana uila PTC.
Ke hoʻohana ʻia ka ea-conditioner ma lalo o ke anuanu koʻikoʻi, hiki i ka ʻaila mīkini hoʻokele i loko ke hoʻopili, a hoʻopilikia i ka hoʻomaka maʻamau o ka ʻāpana. Hiki i ke kāʻei hoʻomehana crankcase ke paipai i ka hoʻomehana ʻana i ka ʻaila mīkini, a kōkua i ka hoʻomaka ʻana o ka ʻāpana ma ke ʻano maʻamau.
Hiki iā ia ke pale i ka compressor mai ka hōʻino ʻia ʻana i ka hoʻomaka ʻana i ka hoʻoilo anu, a hoʻolōʻihi i ke ola lawelawe. (I ka hoʻoilo anu, hoʻopili ka ʻaila mīkini, hiki ke hana i ka friction paʻakikī i ka hoʻomaka ʻana, a hiki ke hōʻino i ka compressor.)
Nā Hiʻohiʻona Huahana
1. Waho kūpaʻa i ka palaho
2. ʻElemene laholio silicone wela kiʻekiʻe a me nā uea alakaʻi VW-1 i hoʻopaʻa ʻia no 150°C
3. Loaʻa nā alakaʻi maʻamau a me nā hoʻopau ʻana
4. Nā uila ma o 600vac
5. Hoʻohālikelike ka wattage no kēlā me kēia kumu hoʻohālike i nā koi o ka compressor Pale loa i ka makū
6. Hoʻokomo wikiwiki a maʻalahi hoʻi
7. Ka hoʻohana ʻana i ka mana maʻamau ma muli o ka hoʻoili wela kūpono loa a me ka wattage haʻahaʻa
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














