| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Broil ʻĀpana # WP9760774 ʻElemene Hoʻomehana Umu |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Ka nui | 16.4 x 13.2 x 1 ʻīniha |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| ʻĀpana Helu. | WP9760774 |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Ka nui o Caron | 25 mau ʻāpana |
| Palapala hōʻoia | CE/CQC |
| ʻO ka mea hoʻomehana umu WP9760774, i hana ʻia me ke kila kila 304 kiʻekiʻe, ua kaulana ia no kona kūpaʻa maikaʻi loa i ka mahana kiʻekiʻe a me ka palaho, ʻoi aku ka maikaʻi ma mua o nā mea kila maʻamau. He nui nā pono o kēia mea: 1. Hoʻolōʻihi i ke ola lawelawe 2. ʻO ka hana hoʻomehana wikiwiki e hōʻoiaʻiʻo i ka kuke wikiwiki a me ka maikaʻi 3. Ka hoʻololi ʻana i ka ikehu kiʻekiʻe, hoʻonui i ka hoʻohana ʻana i ka ikehu | |
Ua hoʻolālā kūikawā ʻia nā mea hoʻomehana umu moʻo WP9760774 e kūlike me nā ʻano umu whirlpool a me kitchenAid. Hoʻohālikelike ʻia ka ʻāpana umu Broil WP9760774 me nā helu ʻāpana he nui, me 8301514976774120761, AP6014070, PS11747304 a me EAP11747304.
1. He mea maʻalahi ka hoʻololi ʻana i ka ʻāpana hoʻomehana umu kapuahi WP9760774, me nā kuhikuhi ʻanuʻu i loko o kahi wikiō YouTube. E hoʻomanaʻo wale e hoʻopau i ka mana o ke kapuahi ma mua o kou hoʻomaka ʻana, a mai poina e kau i nā mīkina lima hana e mālama pono i kou mau lima ma ke kaʻina hana.
2. Hoʻonui hou loa: WP9760774 Mea hoʻomehana umu, i hana ʻia me ke kila kila 6.5mm304. ʻO ke kaumaha o kēia mea hoʻomehana umu ma kahi o 1.2 paona. Ma hope o ka hoʻāʻo koʻikoʻi e hōʻoia i ka lōʻihi, ke kūpaʻa i ke anuanu kiʻekiʻe, ke kūpaʻa i ka pala. Hoʻoponopono pono i ka pilikia maʻamau o ka umu ʻaʻole e hoʻomehana. Hoʻolālā ʻia no ka hoʻohana lōʻihi, ua kūlike kēia ʻāpana a ʻoi aku paha i nā kikoʻī OEM, e kōkua ana i ka hōʻemi ʻana i nā kumukūʻai hoʻololi a me ka mālama ʻana.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















