Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Hale hana uea hoʻomehana puka defrost ulana |
| Mea Hoʻokaʻawale | ʻO ka laholio silikona |
| Anawaena uea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | i hoʻopilikino ʻia |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | uea hoʻomehana hoʻoheheʻe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻO kaUea Hoʻomehana Puka Defrosthiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi, ke anawaena a me ka mana e like me ka mea e pono ai. Hiki ke koho ʻia ke anawaena uea he 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, a me 4.0mm. Hiki ke ulana ʻia ka ʻili uea me ke aniani firber, alumini a kila kila paha. ʻO kamea hoʻomehana uea hoʻoheheʻehiki ke sila ʻia ka ʻāpana hoʻomehana me ka mea hoʻohui uea alakaʻi me ke poʻo laholio a i ʻole ka paipu shrinkable pālua, hiki iā ʻoe ke koho e like me kāu mau pono hoʻohana ponoʻī. | |
Hoʻonohonoho Huahana
Mea hoʻomehana uea puka hoʻoheheʻeHoʻohana i ka mea kū'ē e like me ka mea hoʻomake wela, mea hoʻoluʻu palupalu o waho, hiki ke hoʻohana ʻia no nā kaʻina hana hoʻomehana kōkua o nā lako uila o ka home. Hāʻawi ʻia me ka volta helu, e hoʻoulu ka uaea hoʻomehana i ka ikehu wela. Ma lalo o ka mana o ke kaiapuni o waho, e mālama ʻia ka mahana o ke uaea hoʻomehana i loko o kahi pae. Hiki ke hana ʻia i nā ʻano like ʻole o nā mea hoʻomehana uila, hoʻohana nui ʻia i loko o nā friji, nā pahu hau, nā ea hoʻoluʻu a me nā mea hoʻokaʻawale wai, nā mea kuke laiki a me nā lako hale ʻē aʻe.
Nā Hiʻohiʻona Huahana
(1) Hoʻomehana wikiwiki, kaulike, kiʻekiʻe ka pono o ka wela, hoʻoili wela maikaʻi;
(2) ʻO ka waiwai kūpaʻa wela maikaʻi loa; Hoʻohana ākea;
(3) Palekana a hilinaʻi, manawa lawelawe lōʻihi; Mālamalama, maʻalahi ke kau ʻana;
(4) Hiki ke hana ʻia e like me ke anawaena o ke kaula, ke kū'ē, ka uila a me ka mana.
Kiʻi Hale Hana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













