Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Pad Wela Hana Pia |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Mana | 20-25W |
| Uila uila | 110-230V |
| Mea Hana | PVC |
| Ka nui o ka pā | 30 kenimika |
| Waihoʻoluʻu | uliuli a ʻeleʻele paha |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | mea hoʻomehana pia home |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | i hoʻopilikino ʻia |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Nā ʻāpono | CE |
| Pākuʻi | ʻAmelika Hui Pū ʻIa, ʻEulopa, UK, ʻAsukalia, a pēlā aku. |
| ʻO ke anawaena o ka pā wela pia he 30cm, ʻo ka mana he 25-30W. Hiki ke koho ʻia ke plug USA, UK, Euro, Australia, a pēlā aku. ʻO kakāʻei hoʻomehana pia homehiki ke hoʻohui ʻia ka dimmer a i ʻole ka temperator thermostat, ua hoʻohui pū ʻia kekahi i ke kaha wela i ka wā e hoʻohana ai. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO ka pā wela e hiki ke hoʻomehana i kahi mea hoʻomoʻa/bākeke. E hoʻokomo wale a kau i ka mea hoʻomoʻa ma luna e hoʻopili i ka probe mahana ma ka ʻaoʻao o kāu mea hoʻomoʻa a hoʻoponopono i ka mahana me ka hoʻohana ʻana i ka mea hoʻokele thermostatic.
Hoʻopili wale ʻia ka moena hoʻomehana pia i loko o ke kaula uila a kau ʻia ma luna o ka papahele a i ʻole ka ʻili. A laila hiki ke kau ʻia nā mea hoʻoheheʻe ma luna o ka mea hoʻomehana. E piʻi aʻe ka wela mai ka pā ma o ka mea hoʻoheheʻe e hāʻawi ana i kahi mehana mālie e paipai i ka hoʻoheheʻe holomua. A laila hiki iā ʻoe ke hoʻopili i ka probe mahana a me ka LCD thermometer strip i kāu mea hoʻoheheʻe, a nānā a hoʻoponopono i ka mahana me ka hoʻohana ʻana i ka mea hoʻokele thermostatic waho. Hāʻawi kēia i kahi wela haʻahaʻa haʻahaʻa, no laila ʻaʻole e wela loa ka wai. Ua hoʻolālā ʻia kēia pad wela pia no ka hoʻoheheʻe ʻana o ka waina, ka pia a me ka cider.
Nā kuhikuhi
1. E wehe i nā kaula ma ke kaula mana a me ka ʻōkuhi thermostatic a wehe i nā kaula.
2. E hoʻokomo i ka pā wela pia i loko o ka mana uila a laila e hoʻā.
3. E hoʻopili i ka probe i ka ʻili o waho o ka fermenter me kahi kaula elastic a i ʻole ka lipine.
4. E kaomi i ke pihi Mana ma luna o ka mea hoʻokele e hoʻāla i ka pad.
5. E hoʻohana i nā pua i luna a i lalo e hoʻokō ai i ka mahana i makemake ʻia ma ka hōʻike.
6. Ke hiki i ka mahana kūpono, e kaomi i ke pihi SET ma lalo o ka mea hoʻokele - e ʻālohilohi ka hōʻike ʻekolu manawa e hōʻike ua hoʻonohonoho ʻia ka mahana.
7. Ke hiki ka probe i ka mahana i makemake ʻia, e pio ka pad hoʻomehana brewing. Inā hāʻule ka mahana, e hoʻā hou ka pad hoʻomehana.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












